Jaké termální lázně se řadí k těm nejlepším v Maďarsku?

Termální lázně v Maďarsku

Mnoho lidí si myslí, že termální lázně jsou určené seniorům nebo těm, kteří trpí vážným onemocněním. Jenže to už dávno není pravda. V dnešní době jsou lázně určené komukoliv, kdo si chce byť jen odpočinout. Mnoho lidí jezdí do lázní na dovolenou. Pokud i vy letos toužíte po relaxační dovolené, domluvte si pobyt v maďarských lázních, protože právě maďarské termální lázně se společně s těmi slovenskými řadí k nejlepším na světě.

Slovenskými termálními lázněmi se budeme zabývat příště. Nyní se zaměříme na maďarské termální lázně, kterých je víc než dost. Otázkou tedy je, jaké termální lázně v Maďarsku se řadí k těm vůbec nejlepším?

Termální lázně Bükfürdó

Jestliže jste milovníkem sportů, jsou pro vás vhodné maďarské termální lázně Bükfürdó. V těchto termálních lázních najdete až 32 bazénů, mnoho z nich má teplotu vyšší, než 38 stupňů Celsia. Kromě toho je zde mnoho sportovních hřišť. Nachází se zde hřiště pro plážový volejbal, pro badminton či streetball. Do lázní Bükfürdó jezdí lidé nejen na dovolenou, ale i ti, kteří mají nařízené rehabilitace či potřebují rozhýbat své pohybové ústrojí.

Termální lázně Széchényi

Do termálních lázní Széchényi se jezdí hlavně při revmatických problémech. Lázně jsou oblíbené hlavně u žen, protože zde pomáhají i při gynekologických potížích. Samozřejmě se sem vydávají i ti, kteří touží po odpočinku a relaxaci. Je zde totiž velký výběr wellnes procedur a masáží. Mimo to zde najdete i několik bazénů, a to jak venkovních, tak vnitřních.

Termální lázně Mosonmagyárovár

Termální lázně Mosonmagyárovár se mohou pyšnit léčivou vodou, ale i vyhlášenými rehabilitacemi. Léčivá voda pomáhá pohybovému ústrojí, ale také slouží jako prevence zubního kazu. Mimo to se zde nachází několik bazénů, nejoblíbenější je venkovní bazén, v němž naměříte 38 stupňů Celsia.