Listonošky, ledvinky a batohy. Novinky na trhu, které se nesnadno kombinují. Poradíme vám

Novinky na trhu

Sledujete aktuální módu? V tom případě jistě víte, co aktuálně zamířilo do podzimní kolekce. Podzimní kolekce je plná fantastických kousků v bordó, ale také v jiných barvách, ve velkém dorazily parky nebo také kabáty či košile, na které se během chladnějších podzimních dnů nedá dopustit. Kromě oblečení dorazily na pulty obchodů i nové kabelky, které zdokonalí a dokončí každý look. Bohužel aktuální novinky se nesnadno kombinují, a tak jsme se rozhodli vám pomoct a poradit.

Vybrali jsme tři největší hity letošního podzimu se světa kabelek a podobných doplňků. Jsou jimi ledvinky, které jsou považovány za nejlepší retro kousek letošního roku, dále také batohy, jež pomalu ale jistě nahradily všechny kabelky na trhu, a takzvané kabelky listonošky, které nově zavítaly právě do podzimních kolekcí nejednoho obchodu.

Kombinujeme ledvinky

Jak jsme zmínili, největším retro hitem letošního roku jsou ledvinky. Nosí se velmi pohodlně, nejčastěji se nosí přes rameno nebo případně kolem pasu. Velmi je propagují blogeři na internetu, ovšem i bez jejich propagace by jim lidé přišli na chuť. Bohužel ledvinka se během zimy velmi špatně kombinuje. V létě vynikala, když se zkombinovala s nejedním tričkem, ovšem na podzim je to trochu oříšek.

Doporučujeme ledvinku kombinovat s delšími džínovými bundami nebo případně s bomber bundami. Vyhněte se kombinaci s křiváky, s nimi by se ledvinky na první pohled ztratily.

Kombinujeme batohy

Batohy jsou v módě už delší dobu, ovšem nyní přišla jakási obměna. Místo velkých batohů na pulty obchodů zavítaly mini batůžky, které nejde nemilovat. Krásně se kombinují například s kabáty rovného střihu, doplní ale také džínovou bundu.

Kombinujeme listonošky

Jak již bylo zmíněno, listonošky jsou hitem letošní podzimní kolekce. Najdeme je zejména v bordó barvě, v khaki barvě nebo v černé barvě a vyniknou zejména s kabáty.