Podporujeme české značky. Nakupujte módu, za kterou stojí zlaté české ručičky

Podporujeme české značky. Nakupujte módu, za kterou stojí zlaté české ručičky

Chcete si udělat radost nějakým novým módním kouskem? Nemusíte podporovat velkovýrobu, ale spíše podpořte zlaté české ručičky. Právě ty to mají v současné době velice těžké, navíc s koupí českého výrobku je zaručená jistá kvalita a tedy i udržitelnost. A s udržitelností nejen, že nejdál dojdete, ale také podpoříte planetu, které se tak prodlouží její životnost. Otázkou je, jaká česká značka stojí za stylovými módními kousky? 

V České republice bychom našli celou spoustu značek zaměřujících se na produkci módních kousků. Nemluvíme však jenom o oblečení, ale také o módních doplňcích, jako jsou batohy nebo dřevěné motýlky a podobně. Seznamme se s několika z nich.  

Značka Paon 

Pokud hledáte nějaké stylové a zároveň nápadité spodní prádlo, pak byste se měli mrknout do nabídky české značky Paon. Jedná se o značku, která se zaměřuje na výrobu spodního prádla té nejvyšší kvality. Sama značka je toho názoru, že podprsenka je středobodem celého outfitu. Značka si zakládá na pohodlnosti, také na tom, aby byla bez kostic. V případě podprsenek tak mluvíme o takzvaných braletkách 

Značka One Life 

Hledáte skutečně kvalitní a stylové tričko, které nebude přeplněné vzory, ale naopak bude opravdu nadčasovým kouskem ve vašem šatníku? Doporučujeme trička od značky One Life, která původně vznikla jako školní projekt. Ten byl natolik úspěšný, že z něj vznikla jedna z předních českých značek, jejíž nabídka se později rozrostla také o mikiny a šaty.  

Značka Tate 

Jelikož venku kraluje chladné roční období, stojí za zmínku značka Tate. Mluvíme tu o značce, která se specializuje na módu pro ženy. V nabídce najdeme kupříkladu teploučké a velice stylové kardigany nebo šaty, které jsou skutečně originálním kouskem a svou výjimečností se liší od těch, které se už možná ukrývají ve vašem šatníku.