Podzimní trendy, které nesmí chybět v šatníku

podzimní trendy

Podzim je opět tady, což znamená, že nákupní maniačky očekávají velké letní výprodeje, protože se obchody jako každý rok budou chtít zbavit všeho letního oblečení, aby udělaly prostor pro nové podzimní kolekce. Mimo výprodeje se však čeká právě i na podzimní kolekce, které přinesou aktuální hity, které budou v tomto období nutností, jež ženy budou do svého šatníku kupovat – tedy nejen ženy, ale móda se týká samozřejmě i mužů. Nicméně je nutné poznamenat, že se může stát i to, že na ramínkách v obchodech a ve výkladních skříních najdeme takové kousky, které už v šatníku máme. Je to zkrátka z toho důvodu, že se některé trendy zářící v létě přesunuly i do podzimního období. Pokud jsou kousky oblíbené, proč je také nenosit i na podzim? O jaké kousky se jedná?

• Kardigan až po kolena!

Jedním z takových kousků, které po letních měsících rozhodně neuklízejte, je také i kardigan, který svou délkou sahá až ke kolenům či až ke kotníkům. Jedná se o kousek, který byl v létě nošen hlavně tehdy, kdy bylo chladněji (a že takových dnů bylo až až!), nicméně v létě jsme častokrát na takový kousek nenarazili, protože byl hned vyprodán. Pozitivní tedy je, že nyní míří na prodejní pulty v takovém množství, že zbude i na toho největšího opozdilce!

• Bomber bunda

I když se bomber bunda stala oblíbenou loni na jaře, vydržela až do letošního podzimu. Pomalu, ale jistě se z ní tedy stává kousek, který se dá hodnotit za nestárnoucí. Jde vidět, že koupí tohoto kousku jste udělali dobře, protože ten z módy očividně ještě ani nevyjde. Mnoho nových podzimních podob míří na český oděvní trh, a tak buďte připraveni, ať ty nejvíce vkusné kousky jsou právě vaše!

• Lacláče

Lacláče si pamatujeme jako džíny, které nás maminky nutily nosit, když jsme byli malí. Dnes je to však jeden z nejvíce populárních kousků v oděvním průmyslu a vyplatí se za něj utratit. Pokud ho ještě nemáte a pokud jste si ho v létě nestihli koupit, pak máte možnost to napravit – tyto džíny budou moderní i během následujícího podzimu.