Přírodní materiály a retro design, to je trend podzimu 2017

přírodní materiály a retro

Pokud se zajímáte o trendy a baví vás prohlížet si mnoho inspirativních časopisů a webových stránek, jistě chcete čas od času proměnit vzhled vašeho interiéru. Letos na podzim určitě nešlápnete vedle, pokud použijete retro doplňky, které budete kombinovat s moderním designem. Do popředí stále vstupují přírodní materiály. Kdo chce mít osobitý styl, určitě dbá na detaily. To se totiž již mnohonásobně osvědčilo v oblasti módy, ve vaření i v bytovém designu. Právě ony maličkosti dávají celkovému vzhledu pravý vhled a prvotřídní šmrnc. Podzim umí být plný obav z chmurných nálad. Proto si pozvěte domů teplé barvy podzimu. Barvou celého roku 2017 je zelená barva greenery, která je svěží a jasná, připomínající první jarní trávu. Zkuste se zaměřit na doplňky v zelené barvě. Doplňte svůj interiér živými rostlinami a výraznými doplňky v podobě polštářů.

Zaměřeno na detail

Nezanedbatelným detailem v interiéru je také osvětlení a elektroinstalace. Vypínače nemusí mít podobu obyčejného bílého plastového čtverečku. Jejich design se neustále proměňuje s ohledem na nové a aktuální trendy, dokáže nabídnout hned několik podob. Můžete si vybírat zásuvky a vypínače podle stylu a materiálu. Skleněný, dřevěný nebo třeba kovový vypínač pozdvihne vzhled vašeho interiéru ve vámi daném stylu. Pokud si nejste jisti, jaký máte zvolit vypínač k vašemu interiéru, vyzkoušejte si třeba online návrhář společnosti OBZOR na adrese www.domovnivypinace.cz. V konfigurátoru si snadno vyberete barvu stěn. Můžete si i nahrát vlastní fotografii vašeho interiéru a vybírat si své vypínače podle typů a barev.

Retro kolekce

Retro nemusí nutně znamenat něco starého. Jde o věci nadčasové a funkční. Retro prvky skvěle doplňují mnohé prvky jednoduchého designového bydlení. Řada retro vypínačů inspirovaných třeba nadčasovým baťovským designem, zaujme mnohé z vás. O retro řadu vypínačů byl zaznamenán v poslední době nebývalý zájem zejména u majitelů loftového bydlení, dále pak v interiérech laděných do rustikálního nebo vintage stylu. Návrat k přírodě je všudypřítomný. Teplé dřevo nebo chladný kov či sklo, v takovém provedení si můžete pořídit svůj vypínač. Společnost Obzor v kolekci DECENTE představila například elektroinstalaci šikovně vyvedenou v moderním designu a také zemitých, přírodních barvách. Mezi použité materiály patří nejen dřevo, sklo, hliník, nerez, ale třeba i zrcadlo. Doplnit můžete třeba i závěsy, vázy a další maličkosti v interiéru. Méně vždy znamená více.