Tip, kde se ubytovat v krásných Beskydech

Ubytování v Beskydech

Jelikož nám počasí konečně přeje, není nic lepšího, než se vydat na víkend do Beskyd. Beskydy jsou stále vyhledávanější, a to během celého roku, nikoliv jen za hezkého počasí. Nabízí skutečně mnoho možností volnočasových aktivit, přesto nejoblíbenějším a zároveň nejatraktivnějším turistickým cílem je Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Jak se na tento vrchol dostat, a hlavně kde se ubytovat si prozradíme níže.

Jak jsme zmínili, nejatraktivnějším cílem byla, je a bude Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Je však škoda, že se většina turistů upíná jenom na tento jediný vrchol. V Beskydech je totiž mnoho dalších krásných míst, která stojí za navštívení. Nejen, že zde najdete hromadu zámků, hradů a zřícenin, ale taky se můžete dostat ke klenotu Beskyd, což jsou zdejší vodopády, k nimž bohužel nemíří každý turista.

Krás, které leží na území pohoří Beskyd, je mnoho, za jeden den je rozhodně projít nemůžete, proto se zde ubytujte. A s ubytováním vám pomůžeme, ať se neubytujete někde, kde nebudete spokojeni.

Rekreační centrum Sepetná je tou nejlepší volbou

Ubytování v Beskydech je spousta, proto mnozí turisté ocení tip na ubytování, aby se neubytovali někde, kde to nebude stát za to. Abyste předcházeli nespokojenosti, doporučujeme se ubytovat v rekreačním centru Sepetná, což je krásné centrum plné mnoha možností ubytování. V nabídce je ubytování v hotelu, v bungalovech nebo v chatě či v penzionu. Je jenom na vás, jakému typu ubytování dáte přednost.

Nudit se zde nebudete

Rekreační centrum Sepetná je skvělé v tom, že se zde nebudete nudit. Když bude krásně, můžete si zde zahrát badminton, děti se vyřádí na koupališti nebo na dětském hřišti. V případě nepřízně počasí se nabízí plavecký bazén nebo služby wellness, což ocení i ti, kteří za sebou budou mít dlouhý a náročný den, během kterého ušli několik desítek kilometrů.

Co se týče jídla, jistě nebudete nespokojeni. Zdejší kuchyně vaří vážně skvěle!