Chcete být stylová nevěsta? Musíte mít odhalená ňadra a výstřih

Moderní nevěsta

Mladé nevěsty chtějí být hlavně stylové. Nechtějí být oblečeni do nevkusné róby, chtějí, aby se o nich mluvilo a aby je každý obdivoval. Pokud sledujete svatební trendy, víte, že se vloni uchytily zejména úzké šaty nebo krajkované šaty. Letos je však svatební móda opět jiná a bohužel doslova šokující. Nevěsty dříve svými krásnými šaty zakrývaly ženské křivky, pod závoj nešlo ani vidět. Letos je však v módě odhalování se. Odhalená ňadra a hluboké výstřihy přišly na svatební mola.

Svatební trendy se mění každým rokem. Někdy se trendy líbí, jindy nikoliv. Pokud se blíží vaše svatba a letos chcete zaujmout tím, že budete mít na sobě svatební šaty podle aktuálních módních trendů, musíte se připravit na to, že vaše prsa uvidí každý v obřadní síni. Právě odhalená ňadra či hluboké výstřihy budou dominantou letošních svatebních modelů.

Ne každá nevěsta si trumfne

Do jisté míry se jedná o extravaganci, na kterou si ne každá nevěsta trumfne. Hluboké výstřihy jsou ještě přijatelné, ovšem na odhalená prsa si netrumfne kdekdo. Co se týče šatů s hlubokými výstřihy – výstřihy jsou u mnoha modelů obšity krajkami, které výstřih krapet zahalují. Hluboký výstřih tak v konečném důsledku není tak hluboký, jak se na první pohled zdá.

Pokud bychom měli hovořit o modelech s odhalenými ňadry, šaty se v drtivé většině skládají z krásné, bohaté sukně, ke které je přišitý, průsvitný top. Aby nebyl vršek svatebních šatů obyčejný a zcela průhledný, mnohé modely mají kolem krku či na ramenou krajkové či květinové zdobení. Prsa však nejsou nijak zahalena, jsou pokryta jen síťovinou, z níž je vrchní díl svatebních šatů ušit.

Síťovina jako nedílná součást svatebních modelů

Síťovina se však stala nedílnou součástí mnoha modelů. Většinou jsou z ní vyrobeny rukávy nebo sukně, po níž se nachází ještě kratší spodnička z neprůsvitného materiálu. Síťovinu si módní návrháři poměrně oblíbili. Dá se s ní lehce pracovat, vkusně se do ní zakomponují krajky či jiné nášivky.