Exit game je ideální zábava před večerní party

exit game, únikové hry Ostrava

Únikové hry v Ostravě jsou ideální zábavou před tím, než se například vydáte do víru velkoměsta na večerní party, nebo než si zajdete na příjemnou večeři s přáteli či s rodinou. Běžný čas na váš únik z místnosti je pouhých 60 minut, takže v tomto případě není problém zpestřit si odpolední procházku města nebo si odskočit odreagovat se po ukončení pracovního dne. Jak máte hrát a zároveň vyhrát? Základem úspěchu je umět velmi dobře spolupracovat a vzájemně komunikovat s partou přátel, se kterou jste přišli. Musíte si umět sdělovat navzájem, na čem kdo právě pracuje. Jaké jsou klíče a k tomu i zámky, které jste třeba již otevřeli a co jste v nich právě v té chvíli našli. Nakonec uvidíte, že se každému podaří něco jiného. V některých případech je fajn si dané úkoly vzájemně prohodit nebo do nich zapojit i ostatní.

Když dva dělají totéž, není to totéž

Při hře často zjistíte, že dva lidé koukají na naprosto stejnou věc, ale každý v té chvíli vidí úplně něco jiného. Tohle se v Escape game stává mnohokrát. Pokud přijde takzvaný zásek, řešte jej tím, že půjdete od samého začátku zcela jinou cestou. Každopádně je nutné úplně na začátku každého questu nejdříve velmi důkladně prozkoumat dané předměty a celé okolí. Často kladená otázka před vstupem do The Chamber v Ostravě je, jaký byl nejrychlejší únikový čas. Pro někoho je hodina moc, pro jiného málo. Jsou týmy, pro které je velmi lákavé dosáhnout nového rekordního času místnosti. Soutěživým typům je dobré připomenout, že i cesta může být cílem. Vydejte se na cestu plnou skvělých adrenalinových zážitků únikových her.

The Chamber v Ostravě

Poznejte kouzlo interaktivní únikové hry pro více hráčů na vlastní kůži. Čekají na vás různé logické hádanky, logické úvahy a dešifrování jednotlivých kódů, pomocí kterých musíte do 60 minut najít cestu ven z vámi vybrané tematické místnosti. Únikovky jsou velkým fenoménem poslední doby. Postupně otevírejte jeden klíč za druhý a užijte si odpoledne či večer s přáteli nebo v rodinném kruhu. Escape game v tematických místnostech jsou velmi vhodné i na firemní večírky nebo stmelovací akce v rámci utužování kolektivu.

Rezervace na: http://ostrava.thechamber.cz/