Lékárenství a investiční skupina DRFG

drfg, dluhopisy, lékarny

Zdravotnictví je vysoce lukrativní obor a investiční skupina se tak chopila příležitosti a rozšiřuje své aktivity nově i do lékárenství. Tahle informace a šance nebyla pro společnost tajemstvím, jen se čekalo na správný čas. David Rusňák potřeboval jen vhodnou příležitost a toho správného partnera, který se dokáže postarat o zisk a neohrozí vydávané dluhopisy DRFG. V týmu je Rudolf Matějka s dvacetiletou zkušeností v segmentu lékáren. David Rusňák, zakladatel a majoritní vlastník skupiny DRFG tak drží v rukou další eso a nehodlá si připustit, že lze neuspět. Podle toho, jak se společnosti DRFG daří, je jasné, že se mu to opět podaří a lékárenský řetězec Lékárna Na zdraví jen pokvete.

Investiční skupina DRFG

Investiční skupina buduje lékárenskou síť pod obchodní značkou Lékárna Na zdraví. Již otevřela 13 lékáren, z toho 2 v Praze, v Jílovém u Prahy, Břeclavi, Olomouci, Sokolově, Kamenici nad Lipou, Lounech, Moravské Třebové a v mnoha dalších městech. Jak je známo, David Rusňák  nemá malé ambice a hodlá se stát trojkou na trhu. Řetězec bude mít asi 50 lékáren po celé České republice. Rudolf Matějka, ředitel divize DRFG Medical po jeho boku jistě nezklame. Hodláte-li tedy investovat přes dluhopisy DRFG, jistě nebudete litovat, je to investice s dobrým zhodnocením.

Lékárna Na zdraví

Řetězec Lékárna Na zdraví má ve svém portfoliu lékárny s větší prodejní plochou a odlišuje se od konkurence kladeným důrazem na samoléčbu a prevenci. To je další důkaz toho, že společnost DRFG ví, co klient potřebuje. O zdravém životním stylu a prevenci se hovoří čím dál víc a tohle se jeví jako velmi dobrý tah. Individuální přístup k zákazníkovi je specifický a lékárníci se snaží pacienta blíže poznat, otevřeně komunikovat a navázat vztah založený na dlouhodobé péči. Čekají vás samoobslužné regály s cenovkami, odstranění skel a jiných překážek mezi klienty a personálem léháren. Zde tkví klíč k úspěchu pro řetězec Lékárna Na zdraví. Kromě lékárenského řetězce investuje společnost do různých odvětví, zejména do energetiky, nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb a zdravotnictví. DRFG dluhopisy jsou tak pro investory zajímavou formou zhodnocení peněz, neboť společnost stojí na mnoha pevných pilířích.

Zdroj: http://byznys.ihned.cz/c1-65207260-investicni-skupina-drfg-vytvari-lekarensky-retezec-do-rozvoje-nove-site-investuje-300-milionu