Když na dovolenou, tak jen do hotelů, které navštěvují nejbohatší

Hotely pro bohaté

Plánujete aktuálně dovolenou? V tom případě se nechte inspirovat těmi nejbohatšími na světě. O dovolených se přece říká, že by měly být drahé, jelikož jsou jenom jednou za rok. Užijte si je a to v těch nejlepších hotelech na světě! Že nevíte, kde se ty nejkrásnější hotely nachází? To nevadí, přinášíme vám seznam těch nejkrásnějších hotelů, v nichž pravidelně tráví svůj čas ti nejbohatší na světě.

Plaza Hotel

Pamatujete si na legendární snímek „Sám doma 2: V New Yorku“? Pokud ano, jestli si také vybavíte legendární Hotel Plaza, který je známý celosvětově. Vyskytuje se nejen v mnoha amerických filmových snímcích, ale také se vyskytuje v mnoha videohrách nebo online hrách. I když je tento hotel aktuálně na prodej, stále se v něm můžete ubytovat, a to konkrétně za 1356 USD za noc. I když je to velká suma peněz, věřte, že se najdou i mnohem dražší hotely, které vás budou stát i dvojnásobek.

Ritz Paris

Jedním takovým hotelem je například Ritz Paris, který najdete v Paříži. Jedná se o skutečně luxusní hotel, v němž najdete tak krásná apartmá, že si budete připadat jako na krásném renesančním či barokním zámku. Okna jsou zde velká, stropy vysoké a nábytek tak luxusní, že si ho budete chtít vzít domů.

  • Grand Floridian

Pokud zamíříte do Disney Worldu, asi se zde budete chtít ubytovat. Pokud ano, nabízí se zde hotel Grand Floridian, který není ani tak drahý jako předešlé zmiňované hotely. Cena za noc se zde odhaduje na zhruba 1003 USD, což je v porovnání s předešlými hotely skutečně minimální částka.

Ritz London

O Londýně se všeobecně ví, že je zde drahé ubytování. Vyplatí se zde bydlet u známých nebo přátel. Nicméně pokud byste alespoň na noc chtěli žít jako bohatí lidé, doporučujeme se ubytovat v krásném hotelu Ritz London, kde noc stojí přibližně 2594 USD.

Obecně lze říct, že hotely začínající na „Ritz“ se řadí k těm nejdražším, ale zároveň nejluxusnějším hotelům na světě.