Když se vydáte s dětmi do hlavního města, co podniknout?

S dětmi do hlavního města

Přemýšlíte nad tím, že se s dětmi vydáte do města? V současné době je možnost navštívit nejedno krásné město, navíc pokud jste z vesnice, pro děti je to zcela jiný svět. Mnozí rodiče se však mohou ptát, co ve městech dělat? Zaměřme se například na hlavní město – Prahu by měl vidět každý a je skvělé, že rodiče své děti do Prahy berou, jelikož je to město podílející se na naší minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Ale je otázkou, co tedy v hlavním městě dělat?

Pokud přemýšlíte nad tím, že se vydáte se svými malými ratolestmi do velkého hlavního města, máme pro vás jeden tip – cestujte rozhodně vlakem, jelikož vlak je pro děti obrovský zážitek, který se snad nikdy neomrzí. V současné době jsou navíc vlaky už tak promakané a komfortní, že ani vám dlouhá cesta nebude vadit.

A nyní k jednotlivým tipům, co dělat v hlavním městě s dětmi.

Zajděte si do Hamleys

Už jste byli v tom největším pražském hračkářství? I když cenově je to zde velmi přehnané, děti si zde užijí hromadu legrace. Vždyť v jakém hračkářství se nachází obří kolotoč, na kterém se děti mohou projet? Či kde se nachází tolik možných her, prolézaček a skluzavek, které děti zabaví? Hamleys je rozhodně hračkářství, které je pro děti obrovský zážitek. Hned po vchodu budou oči dětí doslova zářit.

Kromě toho se zde nachází i svět motýlů, proto se běžte projít i do míst, kde motýli mají svůj ráj a kde vám budou létat kolem hlavy.

Svět vláčků je otevřen malým i velkým

Království železnic – tak se nazývá království sídlící na pražském Smíchově, kde si děti užijí hromadu legrace. Je to místo určené pro malé i velké, ocení ho zejména pánové a malí chlapci, kteří chtějí vědět, jak to všechno na vlakovém nádraží funguje. Jedná se o zábavu, která děti zabaví na dlouhé hodiny. Je to místo, které je pro děti doslova rájem na Zemi.