Montované skladové haly, to je trend letošního roku

Montované skladové haly, to je trend letošního roku

Přemýšlíte nad tím, kam schováte všechny zemědělské stroje, když přijde zima? Sklidili jste velkou úrodu, ale nevíte, kde ji uskladnit, než dojde k jejímu prodeji nebo než s ní bude nějak naloženo? Nebo jen potřebujete někam schovat svého veterána či jiné podobné vozidlo? Řešením jsou montované skladové haly, které jsou trendem letošního roku. Jejich největší výhodou je to, že jsou velmi levné v porovnání s prostory, jež jsou ke koupi nebo k pronajmutí. 

Skladové montované haly mají daleko více využití. Jak jsme zmínili, mohou sloužit třeba jako sklady pro sklizenou zemědělskou úrodu nebo mohou sloužit jako sklady pro velkofirmy, které nechtějí investovat do koupi předražených skladových prostor. Kromě toho mohou být provizorní garáží, do které si uschováte nejen zemědělské stroje, pakliže je používáte, ale také veterány a podobná vozidla. Montované haly budou i skvělou novou výrobnou ve vašem podniku. 

Jaké jsou výhody montovaných skladových hal?

  • Nízká cena
  • Vysoká životnost
  • Snadná údržba
  • Mnoho možností, jak ji využít
  • Snadná montáž, případně demontáž

Jak jsme zmínili, největším plusem plachtových hal a montovaných hal je jejich cena. Neplaťte zbytečně mnoho peněz za pronájem skladového prostoru, nekupujte si skladový prostor za přemrštěnou sumu. Montované haly jsou daleko levnější investicí, která vám navíc vydrží dlouhá léta. Vysoká životnost – to je výhoda číslo dvě. 

Další výhodou je rozhodně snadná údržba a mnoho možností, jak ji využít. To, jak ji využít, jsme si však zmínili. Co jsme ale nezmínili, byl fakt, že skladovou halu lze snadno smontovat, ale i demontovat. 

Kde koupím montovanou skladovou halu?

Montované haly je samozřejmě možné koupit leckde, ale doporučujeme společnost Montcom, s. r. o., která má v nabídce kromě zmiňovaných hal i hangáry. 

Už jste firmu kontaktovali a investovali do haly?