Půjčka na podnikání může být vyřešena ještě dnes

Máte před sebou naléhavý výdaj a banka vám kvůli příliš krátké podnikatelské historii nehodlá půjčit žádné prostředky? Potom je namístě hledat nějaké jiné řešení, takové, které bude transparentní a také rychlé. Nejen pro OSVČ totiž platí okřídlené úsloví o tom, že není čas ztrácet čas. Čím dříve budou peníze na vašem účtu, tím lépe! Použijete je pak na vše, co právě potřebujete. Na konkrétní účel se nikdo ptát nebude. Podnikatel dobře ví, nač si tyto finance žádá a jak by řekl klasik, není už třeba dalších slov.

Krátký formulář už je připraven

Co se bude požadovat, když máte zájem o tento produkt? Půjčka na podnikání se sjedná velmi jednoduchou formou, půjde jen o krátký odpovědní formulář, do nějž vypíšete několik klíčových osobních údajů. Důležité je také platné IČ, z nějž se pozná, že podnikáte a máte tedy na podobný úvěr nárok. Nemusíte zpětně dokládat účel využití a vše sjednáte z pohodlí domova. Stačí jen krátká chvilka strávená u PC nebo tabletu, nečekejte tedy papírování, které by bylo doslova až úmorné. Jakou částku si vlastně můžete půjčit? Mantinely jsou velkorysé!

  • 5 000 Kč je minimální částka. Může sloužit na menší výdaje spojené s vaším podnikáním.
  • 30 000 Kč je maximem. Hodí se vám na různé větší položky, například i nákup software.
  • Splátkový kalendář je možné rozdělit mezi 7 a 30 kalendářních dnů podle aktuální potřeby.

Rychlé jednání je vždy zaručeno

Dveře otevřené nejen pro nováčky, ale i pro ty, kteří mají v podnikání něco za sebou. Samozřejmě, půjčka pro OSVČ má atraktivní parametry a bude připravena ještě dnes! Svoboda v rozhodování a rychlá hotovost, která bude připravena splnit konkrétní účel. Může to být například i nákup vybavení do dílny.