Už teď víme, co se bude na jaře nosit za boty

Už teď víme, co se bude na jaře nosit za boty

I když teprve začala zima, mnozí lidé se už nemohou dočkat, až zimní mrazíky odejdou a až se konečně ukáže zase sluníčko v plné své kráse. Pokud patříte k lidem, kteří nejsou milovníky zimy, určitě vás potěší, když vám už nyní prozradíme, jaké boty se budou právě příští jaro nosit. I když většinou bývá odtajnění jarní kolekce déle záhadou, nyní vám exkluzivně prozradíme, do jakých bot investovat, abyste byli na brzké jaro připraveni.  

Jestliže jste přemýšleli nad tím, jak si zkrátit dlouhou zimu, pak pro vás máme jednoznačný tip – pořiďte si obuv, kterou budete moct vytáhnout brzy na jaro. Když do svého šatníku přinesete jaro, zima se vám najednou nebude zdát tak šíleně dlouhá.  

Jarní kolekci, respektive obuv, která se bude nosit na jaro, odhalily nedávné přehlídky. Vybrali jsme několik neustále se opakujících bot, které se stanou jednoznačnými trendy příštího jara.  

Kotníkové boty se síťovinou 

Víte, co bude příští rok jeden velký trend? Budou to kotníkové boty, které budou propojeny se síťovinou. Síťovina jako taková se dostala do módy před nějakým tím pátkem a od té doby v módě zůstala. Nejdříve se ukázala na svatebních šatech, poté začala doplňovat nejrůznější topy a svršky. A příští jaro se ukáže ve zcela novém kabátě, tedy spíše na botách! 

Hranaté špičky 

Pokud sledujete trochu módní dění nebo pokud se aspoň trošku o módní svět zajímáte, pak pro vás není překvapením, že se vrátily hranaté špičky. Jestliže jste si letos boty s hranatými špičkami nekoupili, pak jste udělali chybu. Takové boty byste totiž vynosili i na jaro. Podle posledních módních přehlídek, které odhalily jarní kolekci, je zřejmé, že právě hranaté špičky budou zase v módě. Jen tedy budou takové boty obohaceny výraznějšími proutěnými detaily.  

Mohutné dřeváky 

Mysleli jste si, že móda se nedokáže vrátit v čase dál než do dob před třiceti lety? Pak jste se spletli. Móda může svým strojem času odcestovat mnohem dál, dokonce až do středověku, kdy se nosily mohutné dřeváky. Právě dřeváky jsou další kousek, který na jaře unosíte.