Hýčkáme si své čtyřnohé mazlíčky a jejich pelíšky zkrášlujeme interiér

Hýčkáme si své čtyřnohé mazlíčky

Doladit a vyšperkovat interiér našeho domova můžeme různě. V současné době si svou domácnost vyšperkováváme zejména bytovými doplňky, jako jsou umělé kožešinky, hromady polštářů, plédy, přehozy, lampičky nebo pokojové rostliny. Ovšem zkrášlit svůj interiér můžeme i tak, když pořídíme svému čtyřnohému psímu mazlíčkovi nádherný pelíšek. I to lze považovat za jistý bytový doplněk, navíc je k užitku, nikoli jen na parádu, jak to bývá u většiny bytových doplňků.

Pokud přemýšlíte nad tím, že byste svému čtyřnohému domácímu mazlíčkovi pořídili pelíšek, vždy se orientujete nejen dle materiálu, ale také dle toho, jak pelíšek vypadá. Přece jenom by měl dokonale zapadat do vašeho interiéru.

Naštěstí dnes je trh s pelíšky pro psy tak bohatý a rozmanitý, že si přijde na své skutečně každý majitel čtyřnohého přítele. Jakému pelíšku dáte přednost vy? Vybrali jsme nejzajímavější pelíšky na trhu, které nejsou jenom oválného tvaru.

Boudy pro psy jsou určeny zejména pro menší plemena

Když se řekne “psí pelíšek”, většina z nás si vybaví kulatý nebo oválný pelíšek, který je nějak barevný nebo vzorovaný. Jenže trh je dnes pestrý. Koupit si můžete i krásné boudy pro psy, které jsou menší, jsou látkové, navíc velice příjemné. Volí je majitelé zejména menších plemen, protože převážně malá plemena se do takových boudiček vejdou.

Výhodou bud pro psy je, že na pejsky netáhne, proto jsou ideální zejména do větraných prostor nebo do pokojů, které nejsou tepelně izolovány.

Hranaté pelíšky pro velké parťáky

Kromě oválných pelíšků je možné si koupit i zajímavé hranaté pelíšky, které také perfektně zapadají do každého interiéru. Je nutné pro ně vymezit více místa, ovšem s kombinací s květinami vkusně zahalí prázdný roh nejedné místnosti.

Hranaté pelíšky pro psy však kupujte jenom do pokojů, které jsou tepelně izolované.