Jaké boty volit ke krátké sukni během chladných dnů?

boty

I když teploty klesají k nule, to neznamená, že bychom neměli ukázat svou ženskost a že bychom neměly nosit sukně. Existují přece silonky a punčocháče, které nám zajistí, že nám v sukních nebude zima. Navíc letošní móda přinesla do módního světa fantastické kousky, které stojí za vynošení. Sukně jsou většinou dlouhé, sahající minimálně ke kolenům, nejedná se o žádné minisukně. Možná proto, že se nejedná o minisukně, mnohé ženy nevědí, jak mají takové sukně nosit. S tím ovšem poradíme.

Minisukně se už dávno nenosí. To ví každá žena. Minisukně zbytečně odhalovaly to, co vidět jít nemělo. Dnes jsou moderní sukně sahající minimálně ke kolenům, které se doplní o elegantní halenku, tričko nebo košili. K tomu se přidá kabát nebo bunda a je outfit na světě. Jenže co na nohy?

V případě, že si vezmete nějakou z aktuálně moderních sukní, jako jsou skládané sukně či plisované sukně, uděláte nejlépe, jestliže k nim přidáte některou z níže uvedených botiček.

Lodičky na oslavu nebo do společnosti

Nejvíce se k sukním hodí lodičky, ale ty volíme tehdy, kdy jdeme na oslavu nebo do společnosti. Málokterá žena chce trpět v nepohodlných lodičkách i v jiných situacích. Lodičky vždy volte vyšší, nejsou hezké lodičky s nízkým podpatkem, které opticky snižují ženskou postavu.

Kotníkové botičky obepínající nohu jsou letošní hit

Určitě jste viděli botky, většinou se jedná o kotníkové boty či boty sahající do půli stehna, které jsou krásně obepnuté, nikde nevyčnívají a krásně drží. Jedná se o letošní hit. Pružné nižší kozačky mají většinou vyšší podpatek, mnohdy i geometrického tvaru. Boty jsou velmi oblíbené, hodí se právě k delším sukním nebo případně k jakkoli barevným punčocháčům.

Klasické kozačky nad kolena jsou taktéž hit

Kdo řekl, že když se nosí sukně, musí být nohy vidět? Nohy opravdu být vidět nemusí. Sukni lze zkombinovat i s oblíbenými kozačkami nad kolena, které sukni doplňují. Sukně bude sahat pod kolena, kozačky nad a vytvoří tak stylový look, který by každý módní kritik ohodnotil na deset bodů z deseti.