Tři looky, kdy hlavní roli hraje košile

košile

Chcete oslnit svého partnera nebo partnerku a nevíte, co na sebe? Váš šatník rupe v pantech, ale stále si říkáte, že nemáte nic na sebe? Nemusíte si ihned kupovat nové kousky, jenom stačí vědět, co se dnes nosí a co stojí za to, abyste si na sebe vzali. Mnohé kousky jsou opravdu skvělé v tom, že se dají různě kombinovat – například košile je možné nosit na několik různých způsobů. Podívejme se na tři looky, v nichž hrají hlavní roli právě košile.

Košile jsou nedílnou součástí každého dámského a pánského šatníku. Jsou opravdu skvělé v tom, že je možné si je vzít na jakékoli události – ať už se jedná o společenskou událost, rande nebo jen o posezení s přáteli. Košile jsou zkrátka opravdu skvělé, je možné je kombinovat na sto různých způsobů. Většina lidí je nosí klasicky zapnuté, jiní pod nimi nosí neutrálně zbarvené tričko a další lidé nosí košile zavázané kolem pasu. Jak je budete nosit vy?

Look č. 1

Kovbojský styl je opět v kurzu. Proč toho tedy nevyužít? Úzké kalhoty do pasu má doma takřka každá žena, proto je na sebe oblékněte. K tomu zvolte kozačky až nad kolena, krásnou džínovou košili, kterou je možné zapnout až takřka ke krku, přes níž přehodíte jemnou vestu, která může být ozdobená třásněmi. K tomu zvolte větší kabelku přes rameno, klobouk a stylový pásek.

Look č. 2

Košile se začala nosit také uvázaná kolem pasu. Nejlépe vypadá v kombinaci s jednobarevným nátělníkem a děrovanými kalhoty, které doplní klasické tenisky a batůžek. Na hlavu je možné nasadit kšiltovku, která podtrhne ležérní styl.

Look č. 3

Není nad klasickou eleganci. Pokud jdete zrovna na pohovor nebo do společnosti, ideální kombinací jsou úzké kalhoty do pasu, které jsou cigaretového střihu, doplněné o vypasovanou košili, kterou si zapnete až ke krku. Jedná se o nádhernou a nestárnoucí kombinaci, kterou může oživit například vypasované vzorovaná košile nebo vypasovaná košile s mašličkou kolem krku.

K tomu se zpravidla dávají lodičky, které ženské nohy opticky prodlouží, a nesmíme zapomenout na jemné psané do rukou.