Období pokrývek hlavy je tady. Jaké jsou nyní moderní a in?

Období pokrývek hlavy je tady

Jelikož už podzim není tak teplé roční období, je třeba se před chladnými podzimními dny pořádně chránit. To nejlépe uděláme tak, když si pořídíme vkusné pokrývky hlavy, které letos naštěstí frčí. V uplynulých letech jsme se za čepici museli pomalu stydět, vždyť nám to jen ničily účes a navíc nebyly ani in. Naštěstí letos je vše jinak. Pokrývky hlavy se do módy dostaly ve velkém a my si můžeme užívat tepla, které nám poskytují.

Když však nyní vejdete do obchodu, možná vás překvapí, kolik pokrývek hlavy je možné si koupit. Skutečně se jich do obchodů dostalo tolik, že si jednu vysněnou vybere jen málokdo na první pokus. Přinášíme proto tipy, nad jakými pokrývkami hlavy neohrnout nos.

• Kapitánky

Určitě jste si všimli toho, že se do obchodů dostaly takzvané kapitánky. Jedná se o čepice, které jsou podobné těm, jež nosí kapitáni na lodi. Nemusíte si však kupovat modrobílou čepici, stačí, když si ji koupíte v klasické černé barvě. Kapitánky jsou moderní zejména tehdy, kdy jsou vyrobeny z manšestru, což je retro materiál, který si oblíbíte.

• Bekovky

Že nosí bekovky jen pánové? Kdepak. Konečně se do módy dostaly i bekovky pro ženy a ženy se tak mohou radovat z nádherné pokrývky hlavy, které se nejčastěji kombinuje se svetrem nebo s rolákem a kabátem.

• Barety

Francouzská móda se také pomalu, ale jistě ukazuje v České republice. Barety se staly obrovským módním hitem, málokdo čekal tak velký ohlas, jaký barety způsobily. Koupit si je můžete v mnoha provedeních, nejhezčí jsou ty, které mají pestré barvy, ale v zimě unosíte i takové, jež jsou v modré nebo v černé barvě.

• Klobouky

Nesmíme zapomenout ani na klasické klobouky, které jsme si zamilovali už před dvěma lety. Od té doby jsou stále na trhu a od té doby jejich popularita roste každým rokem. Už máte ve své sbírce nějaký klobouk nebo jste s touto pokrývkou hlavy čekali až na letošní podzim?