Rozjeďte svůj byznys tak, že nastoupíte do rozjetého vlaku

Rozjeďte svůj byznys

Chcete podnikat? Možná vás od vlastního byznysu odrazuje jedna jediná věc, a sice to, že musíte začínat od začátku. I když se to zdá být hračka, hračka to není – založit firmu, vymyslet jméno, zpropagovat ji tak, aby obstála před konkurencí. Lepší by bylo, kdybyste už mohli naskočit do rozjetého vlaku. Kdybyste totiž naskočili do rozjetého vlaku, nemuseli byste se starat o to, jak se bude firma jmenovat či o to, jestli obstojí před konkurencí, protože to už by bylo dávno za vámi. I když se tato vize zdá být nereálná, kupodivu to jde, a to s franchisingem.

Franchising je v současné době synonymum pro podnikatelskou příležitost. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy si zkrátka odkoupíte licenční smlouvu společnosti, s níž chcete spolupracovat. A následně si otevřete pobočku značky, která už má na trhu své místo, která už má reklamu dávno vyřešenou a která už má své klienty, kteří se k ní pravidelně vrací.

Franchising tak dělá z podnikání skvělou příležitost, které může využít každý.

Jenže v jakém oboru začít podnikat?

To nejtěžší na celém franchisingu je to, s jakou firmou se spojíte. Franšízových konceptů je na trhu mnoho, pro jaký se rozhodnete vy?

Abyste se však nemuseli doslova brodit franšízovými koncepty, doporučujeme franšízu Extéria Market, která je známá díky svému osvědčenému franšízovému konceptu.

Pomáhejte podnikatelům i vy

Slyšeli jste o tom, že až čtyřicet procent podnikatelů v České republice nemá ani zdání o tom, co je to BOZP a PO? Podnikatelé však na svou nevědomost mohou doplatit, jelikož v případě neohlášené kontroly ze státní správy jim mohou být přiděleny neuvěřitelně vysoké pokuty. Vy těmto nevědomým podnikatelům můžete pomoct, a to tak, že si otevřete pobočku firmy Extéria Market a stanete se odborníkem na oblast BOZP a PO. Budete podnikat v oboru, která má budoucnost a potenciál. Co víc si přát!