Mysleli jste si, že letošnímu podzimu budou vládnout mikiny? Mýlili jste se

Podzimu budou vládnout mikiny

Ještě před měsícem to vypadalo, že letošním velkým hitem ve světě módy a oblečení budou mikiny. Přece jen se ukázaly jako první v podzimních módních kolekcích, měly různé barvy, byly plné pásků a jiných vzorů. Jenže kupodivu mikiny byly jen jakýmsi výkřikem, který se ztratil v dáli. Místo nich nastoupily svetry, které člověk nemůže nemilovat. Zejména během chladného podzimního a následovně také zimního počasí svetry oceníte, vždyť nejen, že jsou teplé, ale jsou také nadmíru pohodlné, navíc stylové!

Svetrů je v obchodech mnoho, bohužel jejich ceny dosahují obrovských výšin. Kdo by to byl čekal, že svetry se stanou tak drahým kouskem oblečení, který budeme chtít mít ve své skříni? Pokud jste nějaký svetr neulovili ve slevách vloni nebo ještě letos, možná se vám nechce dávat pomalu tisíc korun za jeden jediný svetr. Jestliže chcete na svetru ušetřit, máme několik tipů.

Začněte nakupovat v sekáčích

Secondhandy neboli sekáče – to je místo, na které nevstoupí každá žena. Některé ženy sekáče milují, najdou se tam velmi krásné kousky, které sice nejsou nové, ale jsou jako nové, a to se taky počítá. Mnohé ženy však do sekáče nevstoupí, protože jim to zkrátka zapáchá a nemají rády, když nosí věci po někom jiném.

Právě druhou skupinu žen však mohou výrazně zaskočit sumy za svetry v obchodech s novým oblečením. Možná se letos překonají a zkusí v sekáčích svetry nakoupit za fantastické ceny. Nejlepší koupí jsou takové svetry, které jsou huňaté, zároveň jsou větší velikosti a sahají zhruba do pasu.

Poproste své babičky

Tou nejlepší možností, jak získat nový krásný svetr za minimální cenu, je, že poprosíme babičku o to, aby nám takový svetr upletla. V současné době se totiž nosí přesně takové svetry, které pletly babičky – tedy svetry z vlny, větší, volnější a teplé. V tomto případě se zaplatí jen za samotnou vlnu a čokoládu pro babičku za ochotu.