Jaké reklamní předměty pro zaměstnance nebo obchodní partnery?

reklamní předměty

Každý podnikatel by si měl vážit svého obchodního partnera. To znamená, že by mu jednou za čas měl něco hezkého poslat, co by mu udělalo radost. Nejčastěji se posílají pozornosti k vzájemnému výročí spolupráce, také se posílají pozornosti k narozeninám nebo k jmeninám, nezapomíná se ani na přání hezkých svátků vánočních či velikonočních. Jelikož v blízké době budete minimálně jednu takovou pozornost posílat, poradíme vám, s čím svého obchodního partnera potěšíte.

Jelikož je obchodní partner obchodním partnerem, nemusíte se bát udělat si reklamu. Alespoň se mu více vryjete do podvědomí. Ideální je tedy poslat balíček s reklamními předměty, které jsou však vkusné, praktické a nejsou přes čáru. V současné době se posílají zejména vánoční čepičky s přáním krásných svátků vánočních, ale existují ještě jiné reklamní předměty, které udělají trochu větší radost.

Díky tomu, že lze natisknout vlastní potisk takřka na každý předmět, můžete být při výběru dárku pro obchodního partnera kreativní. My vám však přesto přinášíme seznam reklamních předmětů, s nimiž jednoznačně zabodujete.

Pražená zrnková káva nikdy neurazí

Unikátním dárkem je pražená zrnková káva, která má na krabici či balení logo firmy či podnikatele, který zásilku posílá. U pražené zrnkové kávy si můžete být jisti, že nic nezkazíte. Kávou se ještě nikdy nic nepokazilo. I když by obchodní partner kávu nebyl, využije ji při návštěvách, kdy se navíc zmíní o tom, od koho kávu dostal a v jak originálním balení káva byla.

Luxusní kultovní propisky se nikdy neztratí

Stejně tak je ideální dárek i luxusní kultovní propiska zabalená v krásném obalu, který je určen jen a jen jí. Kultovní propisky jsou vhodným dárkem vždy a za všech okolností. I když žijeme ve světě moderních technologií, propisky jsou stále nedostatkové zboží.