Bez jakých šortek se letos v létě neobejdete?

Bez jakých šortek se letos v létě neobejdete?

Bez šortek se ženy v létě neobejdou. Pokud bude celé léto jako začátek letošního června, pak se rozhodně máme, na co těšit. Jelikož už vysoké teploty udeřily, je načase si pořídit nejen šaty do zásoby, ale také právě šortky, bez kterých to nepůjde. Šortky jsou ležérnější volba pohodlného a letního outfitu, proto se jich nebojte. Mnohé ženy mají jen strach z toho, že jim budou šortky kazit jejich postavu, ale pravdou je, že nejsou šortky jako šortky. Některé šortky raději nechte v obchodě, my vám poradíme, jaké šortky se naopak nosí a do jakých byste rozhodně měla investovat.  

Šortky jsou jednoznačně základem dámského šatníku. I když je mnoho žen nenosí, letos určitě začnou. Tolik šortek, jako je nyní v obchodech, v nabídce snad nikdy nebylo! Po jakých sáhnete vy? Okouzlí vás trend v podobě cyklistických šortek nebo raději sáhnete po něčem trochu elegantnějším? 

Paperbag šortky 

Moc stylové jsou letos takzvané paperbag šortky, což jsou šortky, které mají oblíbený střih definující vysoký pas. Navíc mají v pase místo pásku roztomilou mašli. Pokud doma máte takzvané paperbag kalhoty, pak rozhodně nesmíte postrádat ani paperbag šortky, které jsou jejich kratší obměnou. Jsou sice ležérní, ale dají se zkombinovat i s košilí a vytvoří tak elegantní look třeba do práce.  

Cyklistické šortky 

Už jste určitě zaznamenali, že letos se nosí cyklistické šortky. Dokonce nemusíte mít ani kolo, abyste je mohli nosit. Často jsou jenom oblečené pod džínovou sukni, kterou tak pošlou na vyšší úroveň, ale nosí se i jen tak – kupodivu s elegantními halenkami a košilemi, nikoli s tričkem, které udělá z outfitu jenom sportovní look, s nímž zkrátka neokouzlíte na festivalu.  

Chinos šortky 

Znáte plátěné chinos kalhoty? Pak se nyní právě tyto kalhoty dočkaly své zkrácené verze. Chinos lze dnes zakoupit v krátké podobě, vhodné jsou tyto chinos šortky dokonce i na formální události, pokud k nim přidáte třeba košili nebo elegantní halenku.