Top trendy ve světě obuvi

Top trendy

Jaké jsou trendy ve světě obuvi? To je otázka, kterou si pokládá nejeden z nás, kdo má v plánu zamířit na lov obuvi ve slevě. Jak jistě víte, v obchodních domech nyní panují velké zimní slevy, a jen blázen by jich nevyužil. Pokud tedy máte v plánu zamířit na lov obuvi, máme pro vás několik tipů, které se vám mohou hodit. Zaměřme se nyní na trendy ve světě obuvi, na které byste se při nakupování měli rozhodně zaměřit.

Pokud zrovna pádíte nakupovat boty, neměli byste minout zejména některé kousky. Dávejte si pozor na to, co bylo in vloni, i loňské kousky chtějí prodejci prodat, a tak je najednou během slev vytáhnou a zkouší na ně nalákat nové zákazníky v domnění, že si jednotlivé kousky už nepamatují z loňského roku. Zaměřte se tedy díky našemu krátkému seznamu na obuv, která je stylová právě nyní, která nebyla stylová v minulosti, ale s níž okouzlíte právě nyní.

Vojenské vysoké boty jsou hitem

Když si představíte vojáka, kromě khaki uniformy si vybavíte i jeho typické vojenské, masivní, takové až robustní boty. A právě ty jsou nyní in, a to jak v dámském, tak v pánském světě. Samozřejmě se nemusíte děsit tím, že budete muset každý den tyto boty zavazovat, existují totiž boty, které se na boku zapnou na zip. Jedná se tedy o pohodlnou obuv, která je navíc velmi praktická, co se týče zapínání.

Zatímco pánové si mohou koupit typicky robustní provedení, dámy mohou investovat do trochu ozdobnějších alternativ těchto bot. Mnohé jsou zdobeny nejrůznějšími kamínky.

Kotníkové kozačky s leopardím vzorem jako další hit

Možná jste si toho všimli, ale dámy začaly nosit na svých nohách kotníkové kozačky nejrůznějších barev. Mezi pestrobarevnými modely, které jsou mimochodem také velmi moderní, najdeme i méně výrazné kousky, které se podobají leopardům – nesou totiž jejich vzor. Leopardí a gepardí vzory jsou tento rok opět v módě, na botách vynikají nejvíce.