Značková obuv, za kterou se oplatí utratit hotový majlant

Za některé věci jsme ochotni utratit hotový majlant, za některé se rozhodneme neutrácet vůbec. Proč tomu tak je? Co nás vlastně ovlivňuje k tomu, abychom si koupili nějakou věc za tisíce, ale druhou věc si nejsme schopni koupit ani za stovku? Rozhoduje o tom konkrétně móda a to, co letí. Přece jenom každý, ať už podvědomě nebo ne, sleduje aktuální módní trendy. Na internetu v jednom kuse najdeme různé hodnocení oblékání celebrit, sledujeme aktuální looky, které nosí lidé na ulici. Už na základě toho jsme si schopni udělat jakýsi obrázek, který by nám ukazoval, jestli jsme nebo nejsme styloví a jak udělat, abychom styloví byli.

V obchodech se stále mění vitríny, podle kterých jsme se oblékali, takže se rozhodneme, že se konečně začneme oblékat podle sebe. Většinou základní kousky už máme nakoupené, protože milujeme ležérní styl. Díky tomu, že ležérní styl milujeme, nehodláme ho nijak měnit, proto jsme se rozhodli, že jediným oživením našeho ležérního looku budou boty, za které utratíme klidně tisíce! Za které boty se tedy podle aktuálních módních trendů oplatí utratit hotový majlant?

Unikátním kouskem bude Jordan!

Určitě jste o této značce slyšeli a určitě jste si ji nekoupili, protože jste také slyšeli, o jak drahou obuv se jedná. Tenisky Jordan se pohybují kolem tří tisíc, proto se je nevyplatí kupovat každý měsíc. Jsou však naprosto unikátní a určitě je na ulici nenajdeme jen tak na každém.

Adidas jsou stále dražší a dražší

Adidas se v poslední době rozhodl obohatit svou nabídku o novou běžeckou obuv. Tím se z této značky opět stala značka dražší, která bohužel už překračuje svými mnohými kousky hranici přijatelné ceny. Co se však konkrétně týče zmiňované sportovní obuvi, za tu se přece jenom vyplatí utratit, protože tak dobrou běžeckou obuv přece jenom leckde neseženete!