Nudíte se po večerech? Přinášíme tipy na skvělé seriály

skvělé seriály

Chladné večery jenom nabádají člověka k tomu, aby trávil večery doma u televize, případně u počítače. Jenže ne každý ví, co sledovat. Filmů jsou sice doslova mraky, ale většinu z nich známe nazpaměť. V případě, že nevíte, co sledovat během chladných zimních večerů, máme pro vás pár tipů, a sice tipy na seriály, které nikdy neomrzí, u nichž se pokaždé zasmějete a které vám zvednou náladu. Navíc lze jednotlivé díly sledovat stále dokola, protože opravdu nezestárnou.

Pokud jste tedy fanouškem komediálních či podobných seriálů, máme pro vás pár tipů. Ostatně nebudou to tipy jen na komediální seriály, které jsou ostatně nestárnoucí, ale přinášíme i tip na výjimečný seriál, který vám nedá v noci spát a který budete muset sledovat až do jeho úplného konce.

Přátelé

Nestárnoucí seriál Přátelé je klasika, která se podílí na obrovském množství sledujících. Pokud nějaká televizní stanice do svého programu zakomponuje právě přátele, má jistotu, že sledovanost opravdu nebude mizivá. Vždyť kdo by nemiloval skvěle se oblékající Rachel, milujícího Rosse, pořádkumilovnou a neustále uklízející Monicu, vtipálka Chanldera, falešně zpívající Phoebe a neustále flirtujícího Joeyho!

Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku je seriál, který boří hranice v seriálovém světě. Herci jsou dnes za jednu epizodu placeni doslova zlatem, je až neuvěřitelné, jaké sumy mohou dostat za natočení jednoho dvacetiminutového snímku. Své platy si však zasloužily, Teorie velkého třesku je jeden z nejvíce oblíbených seriálů za poslední léta, daří se mu a hercům se tím pádem daří také.

Pustina

Abychom ale nezůstávali jen u komediálních seriálů, zaměřme se také na českou tvorbu, v tomto případě českou dramatickou a velmi napínavou tvorbu v podobě seriálu Pustina. Jedná se o seriál, který vám nedá v noci spát a u něhož si budete muset pouštět jeden díl za druhým, tak dobrý seriál to je. Už jste ho viděli?