Při výběru náramků z minerálů se vyplatí naslouchat svému tělu

Při výběru náramků z minerálů se vyplatí naslouchat svému tělu

Pořídit si náramek z minerálů není jen tak. Tedy pokud si ho nepořizujete jenom proto, aby vám doladil outfit. Jestliže ho chcete především proto, že věříte v sílu minerálních kamenů, pak byste měli při výběru sledovat nejen vzhled, ale spíše byste měli naslouchat svému tělu. Protože právě tělo vám prozradí nejvíce o tom, jaký je pro vás nejlepší.

Příroda má svá pravidla

Podle mnoha stylistů platí, že příroda má svá pravidla. Proto než se pustíte do výběru módních doplňku, měli byste je znát. Co minerální kámen, to trochu jiný účinek, respektive pozitivní dopad. Zatímco některé přináší do života odvahu a štěstí, jiné zase bohatství nebo pořádnou porci energie. Jiné jsou skvělým posilovačem imunitního systému, další zase podporují celkovou aktivitu. 

Pomocné pro vás může být zjištění, že kameny se rozdělují na projektivní, receptivní a dvojí polarity. Každý z těchto kamenů se nosí na jiné části těla, případně se jinak nabíjí a darují trochu jiný typ síly. Jiné přitahují pozitivitu, druhé zase odvádí negativitu.

Například projektivní kameny jsou tygří oko, rubín, citrín nebo hematit. Za receptivní se označují například ametysty, jadeity, růženíny nebo olivíny. Dvojí popularitu mají kameny fluorit, opál nebo tradiční křišťál.

Vnitřní hlas nejvíce napoví

Jak bylo zmíněno, pokud nehledáte náramky z minerálních kamenů pouze pro módní účely, je dobré poslouchat svůj vnitřní hlas. I díky němu se vyhnete zdlouhavému přebírání náramků, kdy byste si stejně nevybrali ten, který přesně odpovídá vašim požadavkům. 

Vnitřní hlas jde nejvíce slyšet, pokud víte, jaké pozitivní vlastnosti od něj můžete čekat. Proto si ideálně předtím přečtěte o daném drahém kameni a teprve poté o něm vůbec začněte uvažovat.

Až budete mít vybráno

V okamžiku, kdy budete mít vybráno, přichází na řadu zjištění, jak se o daný kámen vůbec starat. Zatímco některé se musí dobíjet, jiné alespoň čistit pod proudem studené vody.