Kvalitní kosmetika jako záchrana před slunečními paprsky. Co vám nesmí chybět?

Kvalitní kosmetika jako záchrana před slunečními paprsky. Co vám nesmí chybět?

Když během léta dnes a denně pálí sluneční paprsky, není to nic dobrého pro naši pokožku a pleť. V posledních dnech je navíc opravdu ukrutné horko, které naší pokožce na první pohled neprospívá. V létě však jiné počasí očekávat nemůžeme. Je třeba se připravit na teploty, které zkrátka budou dosahovat vysokých stupňů, je třeba se připravit na to, že naše pokožka zkrátka bude trpět. Aby však netrpěla, doporučujeme investovat do kvalitní kosmetiky, která jako jediná může být spásou pro naši pokožku a pleť.  

Kosmetika, to je však velice široký pojem. Jaká kvalitní kosmetika by nám konkrétně neměla chybět v koupelně? Vybrali jsme několik druhů kvalitní kosmetiky, které oceníte mít nejen během léta po ruce.  

Znáte vlasovou mlhu? 

O vlasové mlze zatím nikdo moc neslyšel. Důvodem je to, že vlasová mlha je poměrně nový produkt na trhu, který si však získal opravdu mnoho žen. Jedná se o ochranu na vlasy, která je zároveň lehká a velmi odolná. Vlasová mlha vytvoří na vlasech jakýsi ochranný štít, který bude nejen v létě zabraňovat poškození vlasů, k čemuž dochází neustálým žehlením a fénováním vlasů, ale také ochrání vlasy před nebezpečným UV zářením. Navíc bude zmírňovat vyblednutí barvy vlasů.  

Antiperspirant přímo na chodidla 

Neustále se vám v létě potí chodidla, i když nosíte otevřené boty? Pak se nabízí otázka, jestli si raději nepořídit antiperspirant určený přímo na nohy. Nejen, že zamezí věčnému pocení nohou, ale také pohltí veškerý pach, který je bohužel při pocení nohou běžný. Antiperspiranty určené přímo na chodidla jsou dlouhodobou ochranou proti pocení chodidel, navíc poskytují příjemný chladivý pocit, který je v létě k nezaplacení.  

Nezapomínejte na peeling 

Aplikace peelingu je během léta opravdu nepostradatelná. Je třeba, abyste si udrželi letní opálení, jenže to bez peelingu nepůjde. Peeling odstraňuje odumřelé buňky, navíc úspěšně bojuje proti celulitidě. Doporučujeme zejména takový peeling, který obsahuje kávu a cukr, jelikož to jsou dvě složky, které bojují proti celulitidě velice efektivně.