Jediná společnost z ČR a SK, která získala certifikát akreditované zkušební laboratoře

akreditovaná společnost cz testing

Tou společností je CZ testing institute s.r.o., která jako jediná z České a Slovenské republiky, se může chlubit certifikátem akreditované zkušební laboratoře a jsou pravými nositeli know-how a velmi bohatých zkušeností, které přímo s návrhem vlastních prověřených zkušebních postupů a fungujících metodik zajistí otestování výrobků ve zcela reálných podmínkách. Tím pak umožní svým zadavatelům prováděné zkoušky zcela správně odhadnout a následně také spočítat veškeré náklady i životnost výrobku LCC/RAMS, tedy Life cycle cost/ Reliability Availability Maintainability Safety. Společnost CZ testing institute s.r.o. se také aktivně podílí na normotvorné činnosti. Pokud tuto společnost zvolíte, neuděláte chybu. Jednatel této společnosti je totiž členem TNK 141 pod ÚNMZ.

Akreditovaná zkušební laboratoř

CZ testing institute s.r.o. je akreditovaná zkušební laboratoř podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 určená pro zkoušky pevnosti, spolehlivosti a hoření podle ČSN EN 45545-2. Je schopná zajistit veškeré zkoušky a testování, které potřebujete, stačí si pouze vybrat. Poskytují exaktní výsledek zkoušky i odborné stanovisko. Dostanete odborný názor, zda jsou ve vaše případě splněny veškeré požadavky, zjištěné na základě výsledků provedeného zkoušení. Provedené výsledky měření jsou porovnány s danými normami a zákonem. Interpretace výsledku vám bude předána s vyjádřením obsahujícím odůvodnění, které blíže vysvětluje celkový smysl a také použitelnost výsledků zkoušení. Pokud by pro vás bylo vyjádření nesrozumitelné, nezoufejte. Zdejší odborníci vám pomohou pochopit souvislosti výsledků i požadavků norem a poradí vám, jak s výsledky naložit. Zdejší specialisté se neustále vzdělávají, prochází pravidelným školením a sledováním trendů. V rámci klientského rozhraní se také vždy dostanete odkudkoliv na světě k ON-LINE výsledkům vašich testů.

Spokojený klient, který rozumí výsledkům měření

Kancelář pracuje zejména pro výrobce a dodavatele v oblasti železniční techniky, automotive, ale i zdravotnické techniky. Zdejší moto „The art of testing“, v překladu, umění zkoušet, berou zdejší specialisté opravdu vážně. Provádí akreditované zkoušky vysoce precizně a otestují vše podstatné. Poskytují zkoušky na vysoké úrovni, poskytují komplexní službu všem zákazníkům a předají veškeré rady i pomoc. Společnost CZ testing institute s.r.o. má letité zkušenosti a velmi přesně ví, jak má zkoušky provádět, jak testovat a za jakým účelem. Zdejší profesionálové kladou důraz na efektivitu. Vaše požadavky i potíže vyřeší a pomohou odstranit každý problém zákazníka.