Jak vypadat štíhlejší pomocí oblečení

Jak vypadat štíhlejší

Během života se ženské tělo mění, je náchylné ke změně s věkem nebo po porodu. Mírně korpulentní ženy se začnou oblékat do objemných, pytlovitých oblečení, které podle nich skrývají nerovné tvary. Ale paradoxně jim právě tyto šaty přidají na objemu. Není nutné nosit jen beztvaré svetry a šaty, můžete si klidně pořídit i módní krásné věci, které skrývají nedostatky a dají důraz vašim přednostem.

Aby však bylo možné vypadat atraktivně a sexy, bez ohledu na počet kilogramů hmotnosti – mimochodem, mnozí muži preferují kypré dámy – stačí se naučit pár pravidel při kombinaci a výběru oblečení. „Odstranit“ několik kilogramů, lze použitím správné struktury tkaniny, výstřihu, stylu, barvy a střihu. Nemalou roli při vytváření image hrající ozdoby. Pomáhají také skrýt některé nedostatky a zvýraznit přednosti.

Které šaty, boty a doplňky si vybrat?

Beztvaré šaty hoďte do koše a navždy na ně zapomeňte – to je první věc. Ale co na sebe?  Začneme spodním prádlem.  V současné době výrobci nabízejí ženám nejen korzety, ale také vysoké podpatky s efektem zeštíhlení noh, opasky, šortky, atd. Speciální prádlo je schopno dokonce změnit siluetu vaší postavy. Nádech, výdech, utáhnout a můžete si opět dovolit moderní šaty s hlubokým výstřihem.

Jak již bylo zmíněno, nohy vám zeštíhlí boty se středně vysokým podpatkem. Opticky prodlužují nohy v kalhotách Pick up boty nebo sandály s barvou kalhot. Nenoste boty s přezkami nebo příčnými pruhy. Takové modely dělají vizuálně nohy širší a celá postava je kratší.

Jako doplňky k vašemu outfitu určitě nebudou vhodné, pokud máte mírně nadváhu objemné náramky. Ve vašem případě budete nejlépe vypadat s tenkými náramky, které mají plochý tvar.  I v tomto případě volíme ozdoby, které opticky prodlouží siluetu postavy. Doporučujeme pestrobarevné šátky, které necháváme nedbale viset. Prodloužit postavu vám pomohou i dlouhé řetězy nebo náhrdelníky. Vyhněte se příliš těsnému oblečení z měkkých tkání bez zbytečných záhybů, které vám akorát přidají kila navíc.