I díky kalhotám můžete vypadat vyšší. Poradíme vám, jak na to

I díky kalhotám můžete vypadat vyšší. Poradíme vám, jak na to

Nenarodili jste se zrovna s dlouhatánskýma nohama, které by sahaly až do nebes? Možná je chcete alespoň opticky trochu prodloužit. Mnozí lidé mají za to, že s krátkýma nohama budou muset žít do konce života, ale na druhou stranu je možné je alespoň opticky prodloužit. Pomoct vám s tím mohou kalhoty. Prodloužit své nohy alespoň opticky, to nikdy nebylo snazší.  

Takřka každou nedokonalost lze spravit nebo anulovat. I krátké nohy nejsou dnes nic, co by se nedalo alespoň opticky zamaskovat. Zejména ženy menšího vzrůstu pravděpodobně přemýšlí, jak nohy opticky prodloužit. A s tím pomůžeme.  

Jak jsme zmínili za vším stojí pouhé kalhoty. Existují takové, které mají optické prodlužování nohou v popisu práce.  

Nohy prodlouží kalhoty s vertikálními proužky 

Proužky toho dokážou skutečně mnoho. Zatímco některé proužky rozšiřují, jiné dokážou ženu opticky zeštíhlit. A pokud si pořídíte kalhoty s vertikálními proužky, ty dokážou dámské nohy opticky prodloužit. Svislé pruhy zaručují vyšší postavu, navíc se snadno kombinují. Pokud chcete vypadat ještě o něco vyšší, doporučujeme k nim přidat lodičky.  

Kalhoty s vysokým pasem 

O kalhotách s vysokým pasem se tvrdí, že jsou určené jenom pro ženy s hruškovitou postavou. Jenže není to tak úplně pravda. Kalhoty s vysokým pasem zakrývají nejen větší bříško, ale také dokážou postavu opticky prodloužit. Díky nim budete rázem vypadat o něco vyšší. Navíc takové kalhoty dnes najdete na každém rohu, nebudete je hledat dlouho.  

O overal opticky prodlužuje 

Kalhotový overal je dnes nedílná součást dámského šatníku. Jedná se o hezký kousek, který se hodí na jakoukoli událost. Ať už míříte na ples nebo na večírek, nikdy s ním neuděláte krok stranou. Pokud navíc koupíte kalhotový overal v jedné barvě a přidáte k tomu lodičky, dokáže vás opticky prodloužit.