Šaty mohou nosit i plnoštíhlé ženy. Jaké střihy jim sednou?

Šaty mohou nosit i plnoštíhlé ženy. Jaké střihy jim sednou?

Období, během kterého se nosí šaty, aktuálně znovu vypuklo. Počasí nám začíná přát a ženy konečně mohou po nějaké době ukázat své nožky v plné kráse. Šatů se bát nemusí ani ženy, které jsou plnoštíhlé čili které nemají dokonalou postavu. Mnohé baculky se domnívají, že si šaty nemohou dovolit, ale opravdu tomu tak není. Některé střihy šatů totiž umí ubírat kila, tudíž i plnoštíhlé dámy budou v šatech vypadat naprosto dokonale. Otázkou ale je, jaké šaty tedy mají plnoštíhlé ženy nosit? Jaký střih šatů jim sedne? 

Možná nemáte postavu jako proutek, to však neznamená, že si musíte upřít tu radost nosit šaty. Jak jsme zmínili, pokud se zvolí ten správný střih, můžete nosit šaty s čistým svědomím. Prozraďme si několik střihů, které vám stoprocentně sednou.  

Pro ženy s velkými prsy zavinovací nebo pouzdrové šaty 

S plnoštíhlou postavou se často pojí také velká prsa. A právě ženám této postavy sedí skvěle pouzdrové šaty, které opravdu nejsou jenom pro štíhlé ženy. Na ženách s baculatější postavou vypadají pouzdrové šaty taky naprosto fantasticky, zejména když mají větší poprsí.  

Kromě pouzdrových šatů však sednou také zavinovací šaty, které elegantně a střídmě zahalí větší poprsí. Ideální bude, když horní část šatů bude mít tmavší barvu bez výrazných vzorů, spodní část šatů může být klidně trochu výraznější barvy. Samozřejmě aby šaty dokonale sedly, musí být volena vhodná podprsenka.  

Pro ženy s větším zadečkem šaty áčkového střihu 

Máte trochu větší pozadí? Rozhodně se za něj nemusíte stydět! Pokud ho však přece jenom chcete zamaskovat, vyplatí se vsadit na šaty áčkového střihu čili vyplatí se vsadit na šaty, u nichž spodní část bude širší. Aby se navíc odpoutala pozornost od zadečku, vyplatí se vsadit na výrazný, velký náhrdelník nebo jiné šperky, které upoutají pozornost spíše na vrchní část postavy.  

Přiléhavé vypasované šaty pro plné křivky 

Jestliže jste majitelkou postavy s plnými křivkami, měla byste vsadit na šaty, které jsou volně přiléhavé a které mají zvýrazněný pas. Vaším úkolem je zviditelnit rysy vaší postavy, což s volnými šaty opravdu neuděláte.