Jak vybrat ideální řasenku

Jak vybrat ideální řasenku

Umět se dokonale nalíčit není ten hlavní problém nebo výzva. To nejtěžší na každodenním líčení je především najít vhodné produkty, se kterými se každá žena bude líčit jedna radost. Bohužel nějakou dobu trvá, než žena najde produkt, který jí plně vyhovuje a se kterým by se dostatečně dobře líčilo. Podívejme se nyní na řasenku, jelikož to je jeden z kosmetických produktů, který se nehledá zrovna nejlépe.  

I řasenka se podílí na přirozeném looku, čehož chce žena dosáhnout. Ženy se každý den líčí k naprosté přirozenosti, aby se zkrátka cítily příjemně, sebevědomě a dobře. Jenže některé řasenky nevyhovují tím, že nedokážou udělat z řas husté řasy nebo že dostatečně řasy neprodlužují. To, co od řasenky očekáváte, je ostatně na vás, zodpovězte si tuto otázku před výběrem maskary. Zodpovězení vám rapidně usnadní výběr řasenky a tu ideální či pravou najdete prakticky hned.  

Chcete řasy natočit nebo prodloužit? 

Jak jsme zmínili, každá žena si musí zodpovědět otázku, a sice co od řasenky očekává. Má řasy prodlužovat? Má jim dodat postrádající objem nebo je snad má jen prodloužit? Pokud budete znát odpověď na otázku, rázem bude rozhodování daleko snazší. Na prodlužování či natáčení má totiž vliv kartáček, respektive jeho tvar a složení štětinek.  

V praxi to znamená, že řasenky s úzkým kartáčkem řasy prodlužují, řasenky s kuželovitým tvarem zase umožňují krásně natočit řasy i v koutcích oka, kam se hlavně tlusté kartáčky řasenky nedostanou.  

Roli při výběru hraje i velikost kartáčku řasenky 

Také je třeba zmínit, že roli hraje i velikost kartáčku řasenky. Zatímco s příliš dlouhým kartáčkem se nezachází zrovna snadno, s příliš krátkým je zase nanášení podstatně delší. Je důležité najít řasenku se středně velkým kartáčkem, který bude mít konce zúžený pro snadné dostávání se do koutů oka, kde je nutné taktéž řasy natočit nebo prodloužit, aby došlo k přirozenému vzhledu.