Rychlá pomoc proti kruhům pod očima. Co zaručeně pomáhá? 

Rychlá pomoc proti kruhům pod očima. Co zaručeně pomáhá?

Každá žena se chce cítit sebevědomě a dobře. Jenže nedokonalosti na její pleti mohou být důvodem, proč se tak necítí. A v takový moment vstupují do hry babské rady, které zatočí například s kruhy pod očima. Protože právě kruhy pod očima jsou jedním ze zmiňovaných nedokonalostí. Nemusíte však na svůj obličej nanášet hromady krémů a mastiček. Někdy stačí jiné babské rady, které si s tmavými pytli poradí raz, dva. 

Okurka podává pomocnou ruku 

Když si pouštíte nejrůznější americké snímky, bezesporu narazíte na scény, při kterých leží dámy s okurkami na očích. A možná si říkáte, jestli tento trik opravdu zabírá, nebo jestli se jen jedná o efekt, aby měla daná situace šmrnc.  

Jedná se skutečně o trik, který zbavuje kruhů pod očima. Okurka totiž hydratuje jemnou kůži okolo očí. Má v sobě hodně vitaminů K, který působí protizánětlivě a sjednocuje barevné nedokonalosti či nerovnosti pleti. 

Syrové brambory, když není doma okurka 

Pokud jste zrovna okurku zapomněli koupit, nebo jste si poslední plátky přidali ke svačině, nastupují brambory, které jste si třeba v létě vypěstovali na své zahrádce. Brambory musí být v ideálním případě syrové a také studené, jen tak vás zbaví nehezkých tmavých pytlů pod očima.  

I v tomto případě mluvíme o opravdu snadném, levném triku, který vás zachová alespoň na první pohled hezky mladistvé. 

Avokádo nejen na toasty 

Krásné zelené a dokonale fotogenické avokádo se stalo hitem v posledních letech. Dokonale chutná například na toastech, ale je třeba si uvědomit, že nejen na toastech je k něčemu. Hezky si totiž pohraje i s kruhy pod očima. Díky avokádu není pokožka vysušená, naopak je hezky hydratovaná.  

Kousky avokáda ponechávejte na očním okolí zhruba deset minut, poté si pleť buďto opláchněte vlažnou vodou, nebo vyměňte plátky.