Kadeřnické chyby, které nás dělají staršími

Kadeřnické chyby, které nás dělají staršími

Každá žena ví, že i na vlasech záleží. I vlasy jsou nedílnou součástí našeho vzhledu, proto k nim tak přistupujme. Pokud budou vlasy nezdravé, mastné, pokud budou vypadat neučesaně, pak se nemůžeme divit, že nikdy nesklidíme stoprocentně pozitivní první dojem. V případě, že chcete udělat dobrý první dojem, zmiňme si několik kadeřnických chyb, kterých se dopouštíme a které nás zbytečně dělají staršími. Nevypadejte zbytečně starší, než jak ve skutečnosti jste. Ne každé ženě stáří sluší.  

Jak jsme zmínili, nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Proto k nim takto přistupujte a vyhýbejte se níže uvedeným kadeřnickým chybám, které z žen dělají zbytečně starší osoby, jež nedělají dobrý první dojem.  

Stop tupým střihům 

Zavítali jste ke kadeřníkovi, který se vás zeptal, jaký střih si přejete mít? Vyhněte se hlavně tupým střihům a jednotným střihům, jako je třeba mikádo těsně pod bradu, které nehezky lícuje čelisti. Takové střihy nesluší takřka nikomu, zejména ne ženám středního věku, které už ve tváři ztrácí plnost a u nichž už tvar obličeje začíná být hranatý.  

Nepoužívejte nekvalitní vlasové produkty 

S přibývajícím věkem vlasy hrubnou a ztrácí svůj jas a lesk. Proto se začněte stranit nekvalitním produktům, které vaše vlasy nespasí a ani jim nijak nepomohou. Raději konečně investujte do kvality. Vybírejte si produkty určené k výživě pokožky hlavy, které jsou plné vitaminů. Starším ženám takové produkty vlasy spasí, mladším ženám je ochrání před hrubnutím a před ztrátou lesku.  

Šediny jsou cool 

Mnohé ženy zbytečně barví své vlasy, protože nechtějí, aby šly vidět šediny. Jenže pravdou je, že šediny jsou cool! Zbytečně své vlasy nenamáhejte barvením, většina barev stejně není pro vás. Raději šedinám dovolte, aby šly vidět.