Když nevíte, jak se obléknout, aneb tři podzimní looky pro každou ženu

Podzimní look

Většina žen stojí denně přes zrcadlem a přemýšlí, co si oblékne. Někdy to trvá i dlouhé hodiny, než se rozhodne, co si vezme, jenže v té době už jde pozdě do práce, za což její nadřízení nebudou rádi. Ideální by tedy bylo, kdyby se mohly na internetu inspirovat, aby jim jejich každodenní tvorba looků netrvala tak dlouho. Proto přinášíme tři podzimní looky, které jsou v plné kompetenci s aktuální podzimní kolekcí a s nimiž okouzlíte na první pohled. Jenom to chce trochu odvahy, ne každý je barvy, byť už tmavší odstíny.

Look číslo 1

První look se skládá z obyčejného bílého trička, které tvoří vždy dobrý základ každého nádherného outfitu. Pokud se rozhodnete pro bílé tričko, je vaší povinností, abyste ho zpestřili nějakou barvou. Džíny si ponechte v černé barvě, aby došlo k optickému zeštíhlení. Není na škodu vzít si černé lacláče nebo trhané džíny, které dnes najdeme na každém rohu. A jelikož je podzim, období, němž teploty nejsou zrovna vysoko, je třeba si vzít i bundičku. Nejlepší bundičkou je křivák, a to konkrétně hořčicově žlutý křivák, který krásně rozzáří celý look. Pro milovnice spíše tmavých outfitůdoporučuejme bordó křivák (mimochodem, věděli jste, že bordó barva je barva letošního podzimu?).

Na záda batůžek, na nohy chelsea botky a první look je hotový.

Look číslo 2

Milujete džíny do pasu? Pak si jedny oblékněte a k tomu zvolte košili volného střihu. Look doplňte džínonvou bundičkou sahající až pod zadeček, přes rameno natáhněte černou ledvinku, kterých je nyní na trhu nespočet, a na nohy nazujte oblíbené tenisky s vyšší podrážkou, které opticky zeštíhlí nohy.

Look číslo 3

Co se týče posledního, třetího looku, doporučujeme sáhnout po károvaných kalhotách cigaretového střihu. K tomu zvolte stejnobarevný svetr s výstřihem do V, který je volného střihu. Na nohy nazujte polobotky, což je obuv typická pro podzim, a v případě chladného počasí nezapomeňte na kabát rovného střihu. K tomu zvolte klobouk a listonošku.