3 tipy šat, jež vám musí viset na ramínkách ve skříni

tři tipy šat

Každá žena by se ve své skříni měla kochat několika věcmi: nejdříve je hotovou nutností, aby tam měla alespoň dvoje džíny, nespočet jednoduchých a jednobarevných triček, protože právě trička se hodí vážně ke všemu. Dále by se v něm měly vyskytovat košile, které jsou něco, co nás spasí, když nevíme, co si obléknout. Potom by na ramínku mělo viset i sako, a to pro slavnostnější události, na které bychom neměli být oblečeni jako potulní studenti vysoké školy. Šortky, sukně a kalhoty – to už je věc každé ženy jako takové. Ovšem potom by na ramíncích ve skříni měly viset ještě šaty, a to rovnou troje!

Šaty jsou aktuálním hitem, který letí nejen v létě. V dámské skříni by se měly konkrétně vyskytovat tři typy takových šat, které budou vždy stylové a vždy připraveny pro události, na něž jsou určené. Jaké tipy šat a proč bychom je tedy měli mít ve svém šatníku?

1) Košilové šaty

Jednoznačně bychom měli sehnat košilové šaty, které jsou letošním hitem číslo jedna. Košilové šaty dnes seženete na každém kroku, proto neváhejte a jednoznačně si je kupte. Jsou skvělé pro jakoukoliv událost – hodí se nejen na diskotéku, ale také i na kávu s kamarádkou či na rande.

2) Úzké šaty

Úzké šaty jsou většinou společenského rázu. Ty by se nám v šatníku také měli ukazovat, protože jsou tou nejlepší volbou na slavnostnější události, tedy na plesy, slavnostní narozeninové oslavy, svatby nebo na oslavu výročí. Takových událostí, na které se tyto šaty hodí, je mnoho, proto se nemusíte bát, že byste je náhodou nevyužila. Délkově sahají zhruba ke kolenům. Na tuto délku nedejte dopustit, protože kratší varianta se na slavnostní události nehodí.

3) Maxi šaty

Tím nejlepším společníkem na dovolené jsou maxi šaty – ty by měly být taktéž součástí každého dámského šatníku, protože nás právě maxi šaty spasí před pocením. Jsou vzdušné, přesto zeštíhlují postavu a pro letní období jsou naprosto ideální. K moři jsou tou nejlepší volbou. Hodí se k nim nejen žabky, ale také slušivé baleríny.