Prší? Pak neseďte doma, ale něco zažijte! Přinášíme tipy!

tipy na výlety

Pokud je venku hezky a svítí sluníčko, lidé většinou hned vědí, co podniknout, bohužel když prší, pak lidé přemýšlejí nad tím, co podniknout, ale většinou zůstanou doma a sledují neustále dokola běžící filmy a seriály, které známe doslova nazpaměť. Ošklivé počasí by nám ale nemělo bránit v tom, abychom něco podnikli a zažili. Vždyť i během deštivého počasí lze zažít něco nezapomenutelného, co se nám doslova vryje pod kůži.

Takovými zážitky jsou také následující tipy, které vám přinášíme. Jelikož se jedná o uzavřené místnosti, pak se nemusíte bát, že by vám snad nateklo do bot. Nejedná se ale taky o nic běžného, co zažijete kdekoliv na světě – naopak, jedná se o originální zážitky, na které rozhodně nezapomenete.

• Přijďte se bát!

V poslední době je hojně navštěvovaný první strašidelný dům ve střední Evropě, který je kupodivu u nás, a to konkrétně v Praze ve Vodičkově ulici, která je pojmenována po řezníkovi Vodičkovi, ovšem pověstí o této ulici je nespočet. Možná právě díky těmto pověstem vznikl i strašidelný dům, který však není pro každého. Pokud horory nejsou vaše silná stránka, pak sem nechoďte, pokud se ale milujete bát, pak je tento dům přímo pro vás. Čekají vás sadističtí doktoři, klauni, motorová pila a mnohé další hororové postavy, které vás děsili vždy, když jste se na takový opravdu dobrý a povedený horor podívali.

• Zapojte myšlení a vyvázněte!

Pro chytrolíny a pro ty, kteří se nebojí logicky myslet, je ale v mnoha městech České republiky připravena zábava, která jednoznačně zabaví, a to minimálně na hodinu. Budete totiž uzavřeni do místnosti, z níž se budete během časového limitu muset dostat ven. Není to ale tak jednoduché, jak to může znít – musíte být připraveni na rébusy, hlavolamy a hádanky, které musíte rozluštit, jinak se z místnosti nedostanete. Jedná se o únikové hry, které si můžete zahrát například v Praze, Ostravě nebo také v Brně.