Krásné kabelky, dobrá cena a značka David Jones

krásné kabelky

Krásné kabelky za dobrou cenu, které obstojí při testu kvality, to jsou francouzské kabelky David Jones, které hrdě nosí spousta žen z více než 30 zemí světa. Ve Francii oblíbenou tuto značku založil samotný David Jones, návrhář, který se zejména proslavil tvorbou těchto luxusních modelů kabelek. Tyto skvosty tvoří od 80. let 19. století a prezentoval se jako prodejce luxusu. První kamenný obchod měl naproti hlavní poště, aby neměl o prodej a následný výdělek nouzi. Nabídka šla na odbyt a on stále vymýšlel nové modely kabelek a módních doplňků. Později ji své portfolio rozšířil o nábytek, který ale firma nevyrábí. V roce 1890 vydal Jones také svůj první katalog nabízeného zboží a jeho obchod získával stále na větší oblibě. Mezi jeho nákupčí patřily i velmi slavné osobnosti z tehdejší doby.

David Jones

Je jednou ze společností, které zaměstnávaly jako první pracovníky na pozici velvyslanců určených pro cizí země. Ti pak zodpovědně předváděli značku jak v sousedních, tak i vzdálených státech. Společnost si stále právem získává jméno prodejce exkluzivního zboží. Jde o značku spojující krásu s kvalitním životním stylem. Zabývá se prodejem kabelek, ale i jiných módních hitů, dokonce i pěkné dekorace do našich domácností. Hledáte-li dostupný luxus, zkuste značku David Jones. Vyberte si z nových modelů kabelek David Jones, které rozhodně nejsou jednotvárné. Návrháři přináší něco pro každou věkovou kategorii. Mladé slečny milují pestré designové kabelky, pracující ženy zase ocení větší praktické tašky a nové módní tvary kabelek. Ať už si vyberete malý nebo velkýdoplněk, nemůžete sáhnout vedle.

Nejen kabelky do ruky

Vyzkoušejte třeba dámskou kabelku do ruky David Jones Manileas, která je elegantní a nápaditá. Skládá se z několika struktur a barevných tónů. V hlavní kapse jsou 3 úkryty na vaše cennosti, super je i kapsa na zadní straně kabelky a velkou výhodou je nastavitelný popruh. Omrzí-li vás nošení v ruce, můžete svou kabelku odložit pohodlně na rameno. Podobnou variantou je také kabelka David Jones Manila v několika barvách. Kabelka David Jones Sukaw je k dostání ve dvou barevných variantách z jemné syntetické kůže. Má pevnou rukojeť zajišťující pohodlné nošení, jemný kufříkový tvar, který budí respekt. Popruh stejného materiálu i snadné zapínání kabelky na mechanický knoflíček. Krásná je módní tmavě šedá nebo tmavě růžová varianta.