Máme řešení problémů s celulitidou. Letos si užijete plavkovou sezónu

Řešení celulitidy

Nemusíte mít velkou nadváhu, aby vás trápily nerovnosti kůže známé jako celulitida. Často jde o problém, kterého se velmi těžko zbavujeme. Sen o krásně hladké pokožce přitom není nereálný. Jen musíte vědět, jaké cesty vedou k úspěchu.

Redukce celulitidy na minimum

Celulitida první stupně je vidět pouze po stlačení pokožky. U druhého stupně jsou nerovnosti viditelné pod určitým úhlem osvětlení či při pohybu. Nejzávažnější forma celulitidy je vidět i vleže a při jakémkoliv osvícení. Často bývá doprovázená i bolestivostí kůže. Špatnou zprávou je, že celulitida se nedá stoprocentně a trvale odstranit. Naštěstí se však dá výrazně korigovat a usměrňovat pomocí moderních metod.

Klíčové je zpevněné kůže zevnitř v kombinaci s likvidací přebytečných tukových buněk, které se podílejí na vytváření reliéfu připomínajícího pomerančovou kůži. Pro odstranění celulitidy se využívá speciální přístroj BodyShape®, který stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce pro její zpevnění. Součástí ošetření je podpora krevního oběhu a lymfodrenáž pro zvýšení elasticity a plasticity kůže. Metoda se dá opakovat podle závažnosti celulitidy.

Odstranění tuku a vyhlazení pokožky v jednom

Pro hladkou pokožku a zároveň úbytek centimetrů v problematické oblasti je vhodné ošetření lipomodelace Aqualyx®, které funguje na základě aplikace vodného roztoku na želatinové bázi vyvolávající štěpení tuků. Kromě odstranění přebytečného tuku roztok pomáhá s vyhlazením a zjemněním kůže.

Pečujte o své tělo i po ošetření

Na estetické klinice Mediestetik se postarají o kvalitní provedení vybraného ošetření. Navštívit můžete jednu ze dvou poboček v Praze nebo pobočku v Teplicích. To, jak dlouho vám efekt po ošetření vydrží, můžete z velké části ovlivnit správnou životosprávou, aktivním pohybem a péčí o problematickou oblast. Důležitý je také pitný režim.