Jak nejlépe vyčistit pleť i zuby

jak vyčistit pleť a zuby

Aktivní černé uhlí má hned několik skvělých vlastností, včetně čisticí a lešticí funkce. Kosmetický průmysl tomu jde i dnes naproti. Aktivní černé uhlí je získané ze dřeva a má důležité schopnosti. Při jeho výrobě se do uhlí vhání velké množství kyslíku, využívá se vodní pára, která uhlí dokáže přetvořit v jakousi masu pórů, do nichž se škodliviny z těla dobře chytají. Nepůsobí jen proti průjmům a zažívacím problémům. V podstatě dokáže odvádět z těla toxiny, ale bohužel nejen je. Odvádí i vše dobré, takže při pravidelném užívání černého uhlí, byste odváděli z těla i potřebné látky a výživové doplňky. Aktivní černé uhlí je úklidová četa těla a kromě akutních břišních potíží má ještě další úspěchy v čištění pleti a zubů.

Aktivní uhlí na akné

Pokud máte opravdu problematickou pleť, která je spíše mastnější, můžete zkusit skrze pravidelné používání kosmetických přípravků s aktivním uhlím vaše rozsáhlé potíže a problémy vyřešit. Aktivní uhlí obsažené v kosmetice totiž dokáže vaši pleť skutečně dokonale hloubkově vyčistit. Zvlášť by na tuto zaměřenou kosmetiku měli začít klást velký důraz zejména lidé bojující s nepříjemným akné. Velkým hitem jsou dnes zejména peelingy a exfoliační masky, které obsahují příměs černého uhlí.

Sněhově bílé zuby pomocí aktivního uhlí

Na přírodní bělení zubů je mnoho rad. Například čištění kokosovým olejem či kokosovým olejem kombinovaným s kurkumou. Poslední trendy ukazují, že pokud je zubní sklovina zabarvená třeba od kávy, vína a černého čaje bývá o něco rezistentnější vůči síle aktivního černého uhlí. Zároveň ale současně i dodává minerály a větší pevnost zubní sklovině a celkově tak pomáhá i dokonale detoxikovat ústa. Pomáhá při prevenci tvorby nepříjemného zubního kamene. Jednou až dvakrát týdně proto zkuste na svůj zubní kartáček místo zubní pasty nasypat právě prášek z černého uhlí a důkladně si s ním vyčistěte svůj chrup. Pak se na sebe usmějte do zrcadla a uvidíte ten kontrast. Bude se vám u toho hodit i čisticí přípravek na vaše umyvadlo.