Nejvýhodnější datové balíčky u předplacených karet. Neplaťte zbytečně mnoho

Nejvýhodnější datové balíčky u předplacených karet. Neplaťte zbytečně mnoho

Mobilní telefony samozřejmě dnes vlastní naprosto každý člověk. Je to vynález, bez kterého bychom ještě teď posílali poštovní holuby a svět by byl o něco pomalejší. V případě, že patříte k lidem, kteří sice telefon mají, ale stále ještě nenašli výhodný datový balíček, máme pro vás několik tipů na nejvýhodnější datové balíčky, které se týkají předplacených karet neboli takzvaných předplacenek.  

Předplacené karty jsou skvělým řešením pro děti nebo třeba pro seniory. Samozřejmě je třeba říct, že se mezi námi najdou také dospělí lidé, kteří i v době výhodnějších mobilních tarifů také upřednostní spíše přeplacené karty. Mobilní tarify rozhodně nevyhrály v konkurenčním boji s předplacenými kartami na plné čáře. Lidé zkrátka nechtějí platit za služby, které nevyužijí. Zaplatí si tedy jen za to, co skutečně provolali nebo “protextovali”.  

Možná jste si mysleli, že předplacené karty nejsou součástí portfolia mobilních operátorů, ale v tom jste se spletli. I předplacené karty mají skutečně stále své místo v nabídce. My jsme ji prošli a zjistili tak, kdo nabízí nejvýhodnější datové balíčky u předplacených karet.  

Nejlevnější je rozhodně T-Mobile 

Pokud bychom se měli podívat na nejlevnějšího mobilního operátora, který má zároveň výhodný datový balíček u předplacených karet, podívali bychom sena T-Mobile. Těsně za tímto mobilním operátorem se však tyčí O2, který nabízí rovnou tři datové balíčky lišící se objemem dat. U O2 je však ten problém, že v případě nevyčerpání dat mohou být reálné náklady vyšší, nespotřebovaná data se totiž nepřevedou do dalšího měsíce.  

Vodafone nemá velkou nabídku 

Co se týče mobilního operátora Vodafone, je třeba říct, že tento mobilní operátor nabízí pouze jeden jediný měsíční datový balíček. Co se týče ceny, není nijak extrémně vyšší, je skoro stejná, liší se opravdu jen v maličkostech. Konkrétně takzvaný kombinovaný balíček je méně výhodný v porovnání s konkurencí.