Objevte kouzlo kosmetických štětců

kosmetické štetce

Pokud jste ještě neobjevili kouzlo kosmetických štětců, je nejvyšší čas s nimi začít. Používání kosmetického štětce má totiž mnoho pozitiv. Perfektně jimi promasírujete pokožku a aktivujete její vnitřní pochody. Bude vypadat mladistvě, zvýší se její elasticita a navrátí se její samo-obnovovací schopnost.

Sypké produkty

Nanášení make-upu pomocí kosmetického štětce má kromě výše zmíněných účinků ještě jiné výhody. Pokud se naučíte do lahviček a kelímků s krémy i make-upy sahat pouze špachtličkou místo prsty, zamezíte vniknutí cizorodých látek, které mohou vaší pleti škodit. Pomocí štětce se také dostanete na vaší tváři do spousty záhybů a vaše pleť bude působit sjednoceným, čistým a bezchybným dojmem.

Minerální make-up, sypké pudry i tvářenky jsou pomocí štětce na vaší pleti dokonale nanesené a pleť dostane svěží nádech. Kouzlo kosmetických štětců vás dovede i na cestu, kdy si zamilujete právě i minerální sypké pudry a další produkty. Tvářenky, rozjasňovače, pudry a minerální make-up bez štětce nelze nanést s dokonalostí maskéra. Časem vychytáte způsob i jejich nanášení a množství. Minerální make-up nekombinujte s hutným mastným krémem. Výsledkem by bylo vytvoření krusty.

Nanášení v kostce

Objevte kouzlo podkladových bází a hydratačních základů a můžete se začít těšit z neuvěřitelné proměny a vynikajícího výsledku. Hladká a sametová pleť vám dodá pocit sebevědomí a dokonalosti. Pořiďte si kvalitní štětec na make-up, třeba profesionální štětec 3D. Hřbet štětce je určený zejména k nanášení tekutých, krémových a sypkých produktů na všechny části obličeje. Plochá část zase umožňuje nanášení na rovné a mírně zaoblené části vašeho obličeje ve dvou jednoduchých krocích. Nejdříve s jednou stranou nanesete produkt na obličej a pak druhou, čistou stranou rozetřete. Jemné štětiny štětce se postarají o zakrytí pórů.

Neobejdete se také bez měkkého a hustého štětce zvaného kabuki a kvalitních kosmetických produktů. Pak stačí zaťukat do dna sypkého pudru či make-upu nebo jej nasypat do víčka a můžete nanášet. Jemná a vyrovnaná pleť je vizitkou ženské krásy a doladěním stylu vaší osobnosti.