Přijela vám na víkend rodina? Máme tipy, co podniknout

Přijela vám na víkend rodina? Máme tipy, co podniknout

Ne každý je nadšený ve chvíli, kdy se dozví, že přijde na víkend rodina. Jednodenní návštěvy jsou skvělé, vícedenní návštěvy už nejsou takovou radostí. Pokud však máte rodinu na druhém konci republiky, nemůžete očekávat, že rodina stráví u vás jen pár hodin, ale obvykle přijede na víkend. Abyste neseděli jen doma nebo nechodili po městských památkách, které jsou všem už dobře známé, máme pro vás pár tipů, co s rodinou podniknout, abyste se nenudili a aby si jednotliví členové rodiny odnesli i nějaký ten zážitek.  

Zvolit vhodný program pro rodinu je někdy opravdu těžké. Nikdo nechce celé dny vysedávat v baru nebo v hospodě, nemáte ani chuť hrát donekonečna stolní hry. Máme pro vás ale pár tipů, co byste mohli podniknout, pokud sami nevíte.  

Zajezděte si na motokárách 

Motokáry jsou zábavou pro celou rodinu. Nezáleží na tom, jestli máte v rodině děti nebo dospěláky, v každém případě uděláte s touto adrenalinovou zábavou radost ostatním. I když to není zrovna levná záležitost, je to něco, co každý člen rodiny ocení. Navíc můžete jezdit na motokárách i v zimě, existují kryté motokáry, kde však nezapomeňte na rukavice. Jinak vám umrznou ruce.  

Laser game jako další skvělý zážitek 

Nechte se inspirovat seriálem Jak jsem poznal vaši matku a zajděte s rodinou na laser game. Je to ideální činnost pro rodiny, které jsou větší, týmy musí mít alespoň šest členů. Laser game je nezapomenutelný zážitek, který je zároveň typickým americkým zážitkem. U nás se však laser game poměrně rychle rozšířily, proto toho využijte.  

Bowling jako stará dobrá klasika 

Když si zajdete na bowling se skvělým jídlem, nikdy to není špatný nápad. Bowling milují malí i velcí, navíc dnes je bowlingových drah tolik, že si můžete vybírat. A jsou také v každém městě, proto neváhejte a na bowling si společně zajděte.