Podnikejte bezpečně a buďte v klidu

Podnikejte bezpečně a buďte v klidu

Podnikat bezpečně, to je sen každého podnikatele. Mnozí podnikatelé bohužel bezpečně nepodnikají, nemají totiž vyřešené vše, co by vyřešené mít měli. Někteří nejsou kamarádi s daněmi, jiní nevědí, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. V obou případech se při kontrole mohou podnikatelé dostat do pěkného maléru, v obou případech jim hrozí pokuta. Zaměřme se nyní na bezpečnost práce a požární ochranu, jelikož v České republice stále přibývá těch, kteří nemají ani zdání o tom, co to vlastně je. 

Bezpečnost práce a požární ochrana jsou zákonné povinnosti, které je nutné mít vyřešené. V případě, že tak není a přijde kontrola ze státní správy, podnikateli je automaticky přidělena pokuta sahající bohužel až do výše několika set tisíc korun či až milionů korun. Je to tedy pokuta, kterou si podnikatel za rámeček opravdu nedá. 

V České republice se nyní nachází více jak čtyřicet procent podnikatelů, kteří bohužel nemají BOZP a PO vyřešené. Ti jinými slovy nepodnikají bezpečně a hazardují se svým byznysem. A právě těm by pomohl jen jeden balíček, a sice balíček Klídek. 

Co je to balíček Klídek?

Klídek je roční balíček služeb BOZP a PO společnosti Extéria, která je dnes označována za přední společnost poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Dnes se pyšní tisícovkami spokojených klientů nejen u nás, ale také na Slovensku. Dokáže zastoupit jakoukoli firmu v případě kontroly ze státní správy, postará se o vše, co s BOZP a PO souvisí. 

Roční balíček služeb Klídek je určen všem, kteří chtějí, aby se jim někdo o BOZP a PO staral. V rámci tohoto balíčku se firmu Extéria postará o zákonnou povinnost, kterou musí podnikatel plnit s ohledem na bezpečnost práce a požární ochranu. Díky balíčku Klídek budete bezpečně a bez stresu podnikat celý dlouhý rok. 

Požádejte o něj online

Pro balíček Klídek si ani nemusíte chodit daleko. Stačí usednout k počítači a vyplnit formulář na webu www.bezpecnepodnikani.cz