Svítilna s velkým dosvitem se uplatní v lese i na rybách

svítilna s velkým dosvitem

Jste často v přírodě a chcete mít spolehlivého pomocníka, co bude neustále při ruce? Outdooroví nadšenci ocení svítilnu, která nabídne zajímavé parametry, a navíc vydrží celé odpoledne. Vhod přijde i v jiných situacích, například v době, kdy vypadne doma elektřina a jediným dalším zdrojem světla je svíčka. Procházka v parku, rybaření, dobrodružství v jeskyních, ale i kdekoliv jinde v terénu. Vždycky se vyplatí si na okolí pořádně posvítit, že? A když je v hlavní roli lehká, a přitom výkonná baterka, nikdo nemá důvod protestovat.

Sázka na léty prověřenou jistotu

Jednoduše se nabíjí a je jako stvořená pro náročné turisty, kteří musí mít zdroj světla neustále u sebe. Hodí se také myslivcům nebo dalším profesionálům. Svítilna s velkým dosvitem nabídne několik stupňů výkonu, co se plně přizpůsobí aktuální situaci. Chcete svítit co nejdál, je počet lumenů nyní prioritou? Potom stačí stisknout tlačítko a nejvyšší stupeň výkonu je k dispozici. Samozřejmě ale jsou i chvíle, kdy je lepší akumulátor šetřit, opět stačí jediný stisk tlačítka a zmírníte tempo. Výdrž nebo naopak výkon, vyberte si podle svého. Čtyři světelné režimy jsou připraveny do akce, záleží jen, který budete právě potřebovat. Vadit nebude ani déšť, protože stupeň krytí IPX6 nabídne dostatečnou formu ochrany i před lijákem. Hodí se proto doslova do každého počasí!

Lehká a skladná, ideální na cesty

Hliníkové tělo je velmi lehké, svítilny se vejdou do každé kapsy nebo batohu, takže si je můžete vzít nejen na výlety do přírody. Praktický doplněk pro turisty, ale i pro večerní procházky v parku, kde jsou neosvětlená místa. Chcete mít jistotu a maximální přehled? Vsaďte potom všechno na účelnost a jednoduchost. Během večera v zásuvce se nabije a je připravena být ve střehu třeba i celý den. Více informací k tomuto tématu najdete na cel-tec.cz!