4 tipy, kde v bytě využít vestavěné skříně

4 tipy, kde v bytě využít vestavěné skříně

Tento typ nábytku si skutečně zamilujete. Díky tichému systému dovírání dveří se vám podaří svou skříň otevřít tak, aby o tom nikdo nevěděl. Kam se vlastně vestavěné skříně hodí? 

Šatna jako ze žurnálu

Jako první všechny samozřejmě napadne využití pro šatní skříň. Současné kování pro vestavěné skříně přitom dovoluje, aby bylo otevírání šatny skutečně tiché. Posuvný systém na dveře je další možnost, jak zajistit tichý chod dveří vašeho nábytku. Šatna tak bude reprezentativní a příjemné místo, kde uskladníte všechny své oděvy. 

Vstupní prostor

Je úplně jedno, zda je vaše chodba maličká, nebo se jedná o velkou místnost. Právě zde se vám bude vestavěná skříň skutečně dobře hodit. Uschováte pohodlně obuv všech členů vaší rodiny. Najdete to správné místo pro deštníky a prostředky k čištění obuvi. Přitom bude vše elegantně skryto před zraky okolí. 

Prádelna

Prádelna přímo volá po tom, abyste ji zorganizovali. Vestavěné skříně vám pomohou skrýt nejen nádoby na špinavé prádlo, ale také vytvořit příjemný prostor pro žehlení nebo skladování čistého prádla. Přejete si přímo do skříně ukrýt pračku? Není nejmenší problém. Chytrá řešení vám pomohou reprezentativně vyřešit potřeby pro vaše prádlo. Vytvořte si přihrádky pro prací prostředky i žehličku. Vše na míru. 

Dětský pokoj

V dětském pokoji může mít vestavěná skříň hned několik funkcí. Jelikož se jedná o kousek vyrobený na míru, přesně kopíruje rozměry daného pokoje. Dítě tak získává nejen možnost uložit si pohodlně své oděvy nebo školní potřeby, ale také prostor pro sezónní sportovní náčiní, nebo pro uložení svého hudebního nástroje. V dětském pokoji se dají instalovat zajímavá řešení, která budou splňovat požadavky na podobu nábytku pro rostoucí dítě. 

Vestavěné skříně chytře řeší úložný prostor v mnoha místnostech celého bytu.