Toužíte po exotickém zážitku? Zajeďte si do Keni

Keňa

V poslední době se stalo moře naprosto všedním zážitkem, po kterém nikdo netouží. Moře je totiž stále stejně slané a stále stejně modré, stejně jako jsou pláže neustále písečné. Lidé začali toužit po dobrodružství a není se čemu divit – zážitky se počítají daleko více, než nějaké povalování se na pláži. Je nutní však vědět, kam se za takovými zážitky vydat.

V poslední době se stalo opravdu populární Bali, kde lidé chodí trávit svůj veškerý čas na nohách, nosí si jen batohy a spí tam, kam je nohy přinesou. Poznávají tak tento svět z naprosto jiné perspektivy, než běžní lidé, kterým aktivní dovolená nic neříká. Mnohem lepší volbou by však byl zájezd do Keni. Jedná se o poměrně drahou dovolenou, která vyjde na padesát tisíc, ovšem stojí rozhodně za to. Poznejte místa, která jsou pro Afriku naprosto běžná, ale pro nás je to jen velká otevřená zoologická zahrada, která svou skutečností doslova tají dech. Vydejte se poznat exotické druhy zvířat, která znáte jenom ze zoologických zahrad. Vnímejte je v jejich reálném okolí a sledujte, jak doopravdy žijí.

Bydlení uprostřed veškerého dění

Bydlení v Keni nejčastěji seženete v místech, kde naprosto běžně žijí zvířata. Většinou se poblíž měst v Keni chodí zvířata napít, zejména tedy sloni. Bohužel se někdy stává, že rozdupají nějaké obydlí, ale to už je zkrátka takový rizikový faktor toho, že žijete uprostřed něčeho tak báječného, jako je právě savana.

Pro turisty je samozřejmě pořádáno ježdění v džípech pouští, kde se naprosto běžně setkáte se lvy, lvicemi či gepardy ležícími na stromech. Zvířata jsou už na takové pohyby zvyklá, přesto se samozřejmě počítá s tím, že se některému druhu nemusí zrovna líbit, že navštěvujete jejich běžný život.

Mezi další zvířata, která se obvykle potkají, se řadí samozřejmě žirafy, opice, zebry a další jiné druhy exotických druhů zvířat.