Vybělte své zuby pomocí účinných babských rad!

vybělte své zuby

Každé ráno i večer se snažíme o tu nejlepší hygienu, které daný den můžeme docílit, ovšem bílé zuby stále ne a ne přijít, i když se o ně vážně snažíme. Denně si drhneme zuby mnoha pastami, které by nám podle aktuálních reklam, jež běží v televizi, měly zaručit bílý úsměv za pár dní používání. Do toho také používáme řadu vod do úst, které by zase měly absolutně vyčistit šetrně naše dásně, díky kterým pak úsměv bude bez jediných kazů a nečistot. Používáme také mezizubní kartáčky nebo i dentální nitě, ale bohužel stále nepřichází ten vytouženě bílý úsměv, po kterém jsme toužili.

Naštěstí existuje řada babských rad, které nám stále dávají možnost vyčistit si zuby tak, jak se nám o tom nikdy nesnilo. Jedná se o běžné suroviny, které k takovým věcem můžeme používat, bohužel málokdo o nich ví, proto si je pojďme ukázat, abychom o krásném bílém úsměvu nemuseli už jenom snít.

• Jahody jako bělící zázrak vypěstovaný na naší zahradě

Na naší zahradě si můžeme každým rokem vypěstovat mnoho surovin, které nám například pomůžou zejména v otázce hubnutí. Jedná se například o brokolici nebo o mrkev, o nichž jen málokdo ví, že mají hubnoucí účinky. V otázce bělení zubů však pomáhá jedno ovoce, které si také můžete vypěstovat na své zahrádce. Jedná se o jahody. Díky enzymům, které jahody obsahují, zbavují zubů ošklivých skvrn. Pokud třeba jahody rozmačkáte s jedlou sodou a tuto pastu necháte na zubech chvilku působit, můžete se radovat z krásně bílého úsměvu.

• Sýry jako bělící pomoc, o níž se málo ví

Mnoho lidí by to neřeklo, ale i sýry skvěle působí jako bělící pomoc na naše zuby. Díky své kyselině mléčné jsou jedním z nejvíce účinných přírodních bělidel na naše zuby. Navíc jako bonus zanechávají na zubech jakýsi povlak z vápníků, díky kterému si na naše zuby nepřijde ani žádný zubní kaz, proto ušetříme třeba i za zubaře!