Zatočte s ucpanými póry snadno a rychle. Prozradíme, jak na to

Zatočte s ucpanými póry snadno a rychle. Prozradíme, jak na to

Ženy si moc dobře uvědomují, že jejich pleť je jen odrazem jejich vnitřního stavu. Stejně tak si moc dobře uvědomují, že pleť je součástí celkového vzhledu a že její nedokonalost může celkový dojem pokazit. A tak se snaží dnes a denně o pleť pečovat, aby byla krásná, pružná, mladá. Bohužel někdy se stane, že se na tváři objeví černé tečky nebo ucpané póry. Zejména ucpané póry jsou pro mnohé ženy problém, který nevědí, jak vyřešit. S tím poradíme.  

Ucpané póry jsou velice častým kosmetickým problémem, který ženy trápí. Většinou se vyskytují společně s černými tečkami, které taky nejsou zrovna hezky vypadající. Mnohé ženy se snaží zakrýt tyto nedokonalosti korektorem, ale tím si to jen zhoršují. Je třeba s problémem zatočit. Poradíme, jak.  

Odličování je základ kvalitní péče 

Pokud se pravidelně neodličujete, pokud se odličovat zapomínáte, nemůžete se divit, že vás trápí ucpané póry. Odličování je základem kvalitní péče o pleť, večerní odličování by mělo být ženským rituálem. Pokud budete mít kvalitní odličovač, hezky vám z pleti vytáhne nečistoty a vyčistí póry, čímž se zabrání jejich ucpání.  

Pleťové oleje pleti škodí 

Máte kosmetické přípravky olejové struktury? Nebo si často dopřáváte olejové masáže? V tom případě vy sami své pleti škodíte a vy sami si póry ucpáváte. Přípravky s olejovou strukturou nebo takzvané těžké  kosmetické produkty nejsou pro pleť s ucpanými póry vhodné. Stejně tak je třeba vyměnit make-up, pokud má olejové přísady, i když vám podle vás sedí.  

Omývejte si obličej studenou vodou 

Pokud chcete po ránu trochu stáhnout póry, doporučujeme si po ránu umýt obličej studenou vodou. Ideální je vychlazení termální voda, která pleť hezky probudí, a navíc ji perfektně prokrví.  

Znáte mikrojehličkování? 

Další možností, jak se zbavit ucpaných pórů, je takzvané mikrojehličkování. Jedná se o koncept, který je založený na samoobnovovací schopnosti pokožky. Při ní dojde nejen k pročištění pórů, ale také se zlepší vzhled jizev nebo se obnoví pružnost pokožky.