Žlutá barva v kuchyni. Moderna i klasika

Žlutá barva v kuchyni. Moderna i klasika

Zajídají se vám klasické nabídky obchodů s nábytkem? Vydejte se vlastní cestou a dopřejte si to, co milujete – barevnost. Jak si poradit se žlutou barvou v kuchyni? Půjde to skvěle!

Super moderní vzhled 

Kanárková žlutá je ideální nejen pro kuchyňská dvířka. Pracovní deska nebo odkládací pultík v této barvě vám dodá energii pokaždé, kdy vstoupíte do kuchyňského prostoru. Doladěním žluté barvy s další základní barvou v podobě černé, hnědé nebo bílé dosáhnete super moderního vzhledu vaší kuchyně. Tímto krokem se stáváte tvůrcem nových trendů a máte jistotu, že vaše kuchyň bude zářit i v mnoha dalších letech, kdy bude udávat jasný vzkaz osobitosti a originality. 

Vintage s noblesou

Není to jen kanárková barva, která může ve vaší kuchyni vynikat. Co byste řekli klasickému stylu s vintage prvky? I zde se můžete opřít o netradiční barevné ladění. Umírněný tón žlutavé barvy bude zcela korespondovat nejen se stylem celé kuchyně, ale také bude tvořit optimistické prostředí. A co si budeme povídat – mít obzvláště po ránu možnost potěšit a rozveselit své oko je velkou životní výhodou. Vintage styl se navíc vyznačuje jistou noblesou, ve které se budete cítit velmi příjemně. 

Retro jede

Retro styl je s námi již několik let. Stále se hledají nové a nové způsoby, jak pomocí barev, tvarů, textur i materiálů navodit dojem časů dávno minulých. Přenést se do padesátých nebo šedesátých let minulého století bude ještě jednodušší, když si k práci povoláte žlutou barvu. Jde skvěle kombinovat s dalšími barvami a sluší jí i zdánlivě bláznivé kombinace. S touto barvou bude retro ve vaší kuchyni dotaženo k dokonalosti. Nezapomeňte také na vhodné bytové textilie. 

Když se v kuchyni objeví žlutá barva, nebudete se rozhodně v místnosti cítit unavení a bez života. Dodejte svému prostoru šmrnc a jasný názor a pohrajte si s barevnými kombinacemi.